WKS Śląsk Wrocław vs. Paide Linnameeskond

WKS Śląsk Wrocław vs. Paide Linnameeskond

Śląsk Wrocław zagra 15 lipca z Paide Linnameeskond w rewanżowym meczu eliminacji Ligi Konferencji Europy. WKS w pierwszym meczu wygrał 2:1 i jest faworytem tego spotkania.

– Puchary są dla nas bardzo ważne, ale podchodzimy do tego meczu, jak do każdego spotkania. Krok po kroku dążymy do celu, którym jest awans do następnej rundy. Nie będziemy rozważać, na kogo chcielibyśmy trafić, bo to nie ma większego sensu. W czwartek musimy wygrać i tak do tego podchodzimy. Obecnie Śląsk gra na trzech frontach - Europa, Ekstraklasa, a potem Puchar Polski. Chcemy być przygotowani do każdych rozgrywek – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Śląska Jacek Magiera.

Bilety na mecz można kupić na stronie internetowej Śląska Wrocław. Początek meczu o godzinie 21. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie.

Komunikacja specjalna na mecz

MPK Wrocław uruchomi specjalnie dla kibiców Śląska linię autobusową S2 oraz tramwajową T2, które ułatwią fanom WKS-u powrót z meczu do swoich domów.
 
Spotkanie rozpocznie się o godz. 21, a dodatkowa komunikacja spod Stadionu Wrocław rozpocznie kursowanie kilka minut po jego zakończeniu, około godz. 23. Tramwaje linii T2 oraz autobusy linii S2 będą kursować co około 10 minut.
 
S2 (autobusowa linia specjalna)
 
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursować co około 10 minut od godz. 23:00, na trasie przejazdu:
 
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - Pilczycka - Hutnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Rynek
 
T2 (tramwajowa linia specjalna)
 
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursować co około 10 minut od godz. 23.00, na trasie przejazdu:
 
Pętla Pilczyce - Lotnicza - Legnicka - Złotoryjska - Śrubowa - Robotnicza - TAT - Pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka - Pl. Teatralny - Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Dworzec Główny.

Fot. Krystyna Pączkowska

Lokalizacja

Stadion Wrocław

al. Śląska 1,  Wrocław

Komentarze