Judo Tigers MORE w hali PWr

Judo Tigers MORE w hali PWr

Klub sportowy dla dzieci i młodzieży Judo Tigers powraca z MORE - Moico Open Randori Encounter, czyli serią wspólnych treningów judo we Wrocławiu. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, w tym treningi z nowym trenerem – mistrzem świata Rafałem Kubackim. Pierwsze sportowe spotkanie już 23 marca w hali sportowej Politechniki Wrocławskiej.

W programie Judo Tigers MORE można znaleźć zajęcia dla zaawansowanych zawodników, przedszkolaków z rodzicami i dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z judo. Harmonogram zajęć dopasowany jest do poziomu zaawansowania uczestników treningu i składa się z rozgrzewki połączonej z zabawami, treningu technicznego oraz Randori, czyli walk sparingowych na macie. Dla młodych judoków organizatorzy przewidzieli upominki i atrakcyjne nagrody.

Trenuj z legendą judo

Na uczestników tegorocznego MORE czeka również duża niespodzianka. Nowym trenerem technicznym został Rafał Kubacki, dwukrotny Mistrz Świata Judo w latach 1993 i 1997. Pod okiem legendy judo młodzi zawodnicy będą szkolić prawidłowe rzuty, chwyty oraz techniki walki na tatami.

Najbliższy trening MORE odbędzie się w sobotę 23 marca w hali sportowej Politechniki Wrocławskiej, przy ul. Chełmońskiego 16. Koszt udziału w zajęciach to 15 zł, płatne przed wejściem na salę treningową.

Kolejne edycje odbędą się 27 kwietnia, 11 maja oraz 1 czerwca 2019 r.

Cała rodzina na macie

Judo Tigers MORE to inicjatywa miejscowego klubu sportowego, której celem jest propagowanie judo wśród dzieci i młodzieży. Ten sport walki nie tylko znakomicie wspiera prawidłowy rozwój fizyczny dziecka, poprawia pracę mięśni, ale też uczy równowagi, skupienia i koncentracji. Wspólne treningi to pierwszy krok do rozpoczęcia nowej przygody ze sportem oraz możliwość zaangażowania rodziców w nową pasję dziecka.

Komentarze