Wrocław od zaplecza

Wrocław od zaplecza

Mijasz ich niemal codziennie. Raczej o nich nie myślisz, nie zwracasz uwagi. Z pewnością jednak szybko zauważyłbyś ich brak. To tysiące osób, które każdego dnia dbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. „Wrocław od zaplecza” to nowy cykl filmowy poświęcony cichym bohaterom naszego miasta.

W kolejnych odcinkach będziemy towarzyszyć Ewelinie, która w wykonywanie obowiązków strażniczki miejskiej wkłada wiele ciepła i życzliwości; Danielowi, który od zawsze marzył, żeby zostać kierowcą autobusu; panu Januszowi, który „produkuje” wodę od 40 lat oraz Łukaszowi, który jak nikt inny wie, czego chętnie się pozbywamy.

O czym śni strażniczka miejska? Co sprawia radość kierowcy MPK? Czy istnieje ryzyko zatrucia wody w naszych kranach oraz co najbardziej doskwiera kierowcy śmieciarki?

„Wrocław od zaplecza”

pozwoli Ci poznać ludzi, dzięki którym działa Twoje Miasto. Nareszcie dowiesz się, jak wygląda ich praca i zmagania z codziennymi wyzwaniami.

Premierowe odcinki „Wrocław od zaplecza” w każdą sobotę kwietnia o godzinie 11.00 na fanpage’u Wroclaw [Wroclove] i na YouTubie visitWroclaw.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wydarzenie online

 Wrocław

Komentarze