Artur Andrus – recital kabaretowy w Radiu Wrocław

Artur Andrus – recital kabaretowy w Radiu Wrocław

Zawsze elegancki i dowcipny. Mistrz zabawy i gry słowem. Radio Wrocław zaprasza na spotkanie z Arturem Andrusem i jego recitalem kabaretowym, w którym oprócz znanych piosenek, właściwie już przebojów piosenki kabaretowej, wykonane będą też utwory nowe.

Artur Andrus

to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej". Jest autorem trzech bestsellerowych albumów „Myśliwiecka", „Piłem w Spale… I co dalej?" oraz „Cyniczne Córy Zurichu” . W kwietniu 2018 roku pojawi się kolejna, długo wyczekiwana przez fanów Pana Artura płyta. Niektóre utwory z najnowszej płyty będziemy mieli okazję usłyszeć podczas majowego recitalu kabaretowego w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Wszystkie utwory napisane są z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. W swoim recitalu Artur Andrus opowiada o tym co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Znajdziemy tu zabawne anegdoty z życia codziennego, komentarze do aktualnych wydarzeń czy przezabawne opowieści zasłyszane podczas licznych podróży Pana Artura. 

Artur Andrus recital kabaretowy z udziałem zespołu:

  • Wojciech Stec – fortepian, gitara
  • Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
  • Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
  • Paweł Żejmo - perkusja

Bilety w cenie 85 zł.

Lokalizacja

Radio Wrocław

Karkonoska 10,  Wrocław

Komentarze