Pokoje zagadek w Auchan Bielany

Pokoje zagadek w Auchan Bielany

Słynne „escape room” oraz zabawa z okularami VR – te i inne atrakcje czekają już w styczniu na gości naszego centrum. Od 13 do 28 stycznia zachęcamy do spróbowania swoich sił w tematycznych pokojach zagadek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Goście będą mogli wziąć udział w zabawie i spróbować swoich sił w dwóch tematycznych pokojach zagadek typu „escape room”. Grupy 2 – 5 osobowe będą mieć za zadanie rozwiązać różnego rodzaju zagadki i wydostać się określonym czasie z pomieszczenia.

Na fanów mocnych wrażeń i zawiłych zagadek związanych ze zniknięciem cennych przedmiotów czeka „Pokój magika”, natomiast amatorzy magii, eliksirów i sztuczek powinni spróbować swoich sił w pokoju „Tajne eksperymenty”. Dodatkową atrakcją dla gości centrum będą okulary VR – wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zabawie, przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i poznać możliwości nowych technologii.

Pokój zagadek i okulary VR będą dostępne od 13 do 28 stycznia w godz. od 12:00 do 20:00, a zapisy na wydarzenie odbywają się na miejscu w godzinach trwania zabawy lub telefonicznie pod nr 608 111 661.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Lokalizacja

Park Handlowy Auchan Bielany

 

Komentarze