Daję głowę na placu Solnym

Akcja: Daję głowę na placu Solnym

30 fryzjerów czeka od godziny 13.00 na chętnych, którzy zechcą wesprzeć VI edycję akcji społecznej „DAJĘ GŁOWĘ” i zrobić sobie piękne fryzury.

Do akcji pomocy chorym na raka zachęcają Natalia Lubrano, Alicja Janosz i najlepsze wrocławskie zespoły, przy dopingu Tomasza Zimocha.

Celem akcji jest zbiórka funduszy na leczenie chorujących na raka młodych wrocławianek – Joasi i Agnieszki. Ponadto chodzi o mentalne wsparcie wszystkich chorych na nowotwory oraz o profilaktykę i świadomość zdrowia.

Tego dnia u najlepszych fryzjerów z całej Polski, uczestnicy akcji mogą za symboliczne kwoty przyciąć, skrócić lub zgolić włosy. Tradycyjnie zbierane będą włosy na peruki. W konkursie na najdłuższe włosy będzie można wygrać cenne nagrody. Za każdą przystrzyżoną głowę do skarbonki wpadną pieniądze dla Asi i Agnieszki. Fundacja Daję Głowę zachęcać będzie również do profilaktyki poprzez kupony na bezpłatne badania prostaty i USG jąder oraz darmowe konsultacje z urologami dla każdej osoby, która odwiedzi akcję.

Z okazji 5-lecia akcji organizatorzy zaplanowali moc atrakcji dla dzieci i młodzieży:

  • będzie teatrzyk „Brzydkie Kaczątko”
  • NOKIA zadziwi Strefą Młodego Programisty
  • firma BD oswoi strach najmłodszych w namiocie „Strzykawkowo”
  •  dzięki Synevo będzie można wykonać na miejscu bezpłatne badania antygenu PSA z krwi
  • DCO nauczy chętnych samobadania piersi i jąder
  • dzięki EMC będzie można skonsultować się bezpłatnie z urologiem.

Imprezę w tym roku wsparli znani i lubiani goście z Warszawy, zapowiada się z wizytą prowadzący akcję Tomasz Zimoch, będzie Ilona Felicjańska, Maciej Myszkowski i Tomasz Sekielski.

Z puszkami na datki kolejny raz ruszą w tłum wrocławscy sportowcy oraz znakomite wrocławskie cheerleaderki. Liczymy także na wrocławskich aktorów. 

Od godziny 15.00 aż siedem wrocławskich składów muzycznych zagra dla uczestników akcji w słusznej sprawie.

Lokalizacja

Plac Solny

Plac Solny, 53-110 Wrocław

Komentarze