III Kongres Energetyczny we Wrocławiu

III Kongres Energetyczny we Wrocławiu

W dniach 18-19 października br., we Wrocławiu, w Hotelu Mercure Centrum, pl. Dominikański 1 odbędzie się III Kongres Energetyczny pod hasłem „Bezpieczeństwo, transformacja, efektywność”, organizowany przez Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych.

Na III Kongresie Energetycznym spotkają się wszyscy najważniejsi decydenci w polskiej energetyce – przedstawiciele rządu, firm energetycznych., eksperci oraz naukowcy zajmujący się na co dzień problematyką polskiej, europejskiej i światowej energetyki.

Tematami spotkania będą m.in.: Czy Polska w obszarze energetyki jest bezpieczna? Jaki wpływ na stabilność rynków energii ma stan polskiego i europejskiego sektora energetycznego? W jakim kierunku powinna przebiegać transformacja polskiej energetyki? W jakim stopniu transformacja wymuszona zostanie przez rozwój technologii, które zwiększą efektywność dzisiejszej energetyki?

Szczególnym wydarzeniem pierwszego dnia kongresu będzie Polsko-Ukraińskie Forum Gazowe, którego Gospodarzem jest PGNIG S.A.

Lokalizacja

Mercure Wrocław Centrum

Plac Dominikański 1, 50-159 Wrocław

Komentarze