Virtual EXPO

Virtual EXPO

Virtual EXPO – Wirtualne Targi Pracy to projekt łączący nowe technologie z ideą klasycznych targów pracy. Dzięki wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej do tego celu platformy internetowej organizatorzy chcą usprawnić komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy firmą oraz osobami zainteresowanymi ofertami pracy.

Po raz pierwszy specjaliści oraz przedsiębiorstwa z całej Polski będą mogli spotkać się w jednym miejscu bez względu na ograniczenia związane z logistyką czy brakiem czasu.

Virtual Expo to inicjatywa studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, których wspiera wrocławska firma Bergman Engineering.

Targi odbędą się w dniach 24-26.10.2017 a każdy z nich dedykowany jest innej branży –przemysł i inżynieria (wtorek), finanse i fintech (środa), IT (czwartek). Przewidywana liczba uczestników oscyluje w okolicach 5000 osób, które uzyskają dostęp do ponad 60 pracodawców oraz panelu szkoleniowego zawierającego webinaria nagrane przez ekspertów z powyższych branż.

Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie www.virtualexpo.pl. Po uruchomieniu platformy każdy użytkownik zobaczy na ekranie wirtualne stoiska firm, ich oferty pracy oraz będzie miał możliwość do natychmiastowego kontaktu z jej przedstawicielami i aplikowania na interesujące go stanowisko.

Lokalizacja

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

 

Komentarze