inQUBE: bezpłatne konsultacje i webinary

inQUBE: bezpłatne konsultacje i konkurs dla startupów

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, informuje, że 15 czerwca odbędzie się finałowa gala konkursu dla startupów, którego główną nagrodą jest udział w programie akceleracyjnym i mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Wydarzenie dedykowane jest startupom wprowadzającym na rynek innowacyjne rozwiązania technologiczne. Spośród nadesłanych zgłoszeń, kapituła konkursu wybrała 7 startupów, które zakwalifikowały się do etapu finałowego.

Bezpłatnie dzielą się wiedzą

W czerwcu będzie można bezpłatnie wziąć udział w ponad dwudziestu webinarach i konsultacjach online z takich dziedzin jak np. marketing czy prawo.

Zaproszeni eksperci opowiedzą m.in. o ryzykach prawnych wykorzystywania cudzego wizerunku, podatkach w e-commerce, podstawach programowania, transakcjach venture capital, a także o modnym w ostatnim czasie inwestowaniu w kryptowaluty.

Ponadto osoby prowadzące własną działalność gospodarczą lub dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie startupów, mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji księgowych oraz spotkań z praktykami biznesu w ramach cyklu “Śniadanie z inwestorem”.

Lokalizacja

inQUBE

Wielka 67, 53-340 Wrocław

Komentarze