Przemysł 4.0 Made in Wroclaw #2. Rozszerzona rzeczywistość – 27 maja bezpłatna konferencja online

Przemysł 4.0 Made in Wroclaw #2. Bezpłatna konferencja online 27 maja

Przemysł 4.0 zmienia przyszłość produkcji dzięki nowoczesnym technologiom i metodom zarządzania. 27 maja przyjrzymy się rozszerzonej rzeczywistości – jak optymalizuje działania serwisu oraz kosztów szkolenia, szczególnie przez pryzmat sytuacji kryzysowych, takich jak np. pandemia.

Organizatorzy: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji online Przemysł 4.0 - Made in Wrocław.

O technologii rozszerzonej rzeczywistości i jej wdrożeniu opowiedzą praktycy: przedstawiciele dużej fabryki oraz dostawcy technologii. Przedstawią study case, opowiedzą o tym, jak przebiegało wdrożenie, jakie dawało szanse i na jakie bariery natknęli się w trakcie implementacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu AR.

Wydarzenie jest nieodpłatne i odbędzie się w języku polskim. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba uczestników jest ograniczona. Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja: tutaj.

Zarejestruj się i poczekaj na kontakt mailowy od organizatorów w sprawie potwierdzenia udziału.

Agenda – Przemysł 4.0 Made in Wroclaw #2

  • 10:00-10:05 Powitanie - Przemysław Ozga, redaktor naczelny ,,Production Manager"
  • 10:05-11:05 Case Study

- ,,Rozszerzona rzeczywistość jako narzędzie optymalizacji działania serwisu oraz kosztów szkolenia pracowników w dobie Koronawirusa i nie tylko", Dariusz Trawiński (Polpharma), Łukasz Andrzejczyk (Apzumi), Przemysław Kosek (Apzumi)

- Podsumowanie i zakończenie

Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw to cykl wydarzeń

Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw to cykl wydarzeń poświęconych innowacjom w produkcji. Skierowany jest do managerów i specjalistów, którzy poszukują inspiracji do wprowadzania Przemysłu 4.0 w swoich fabrykach oraz do entuzjastów czwartej rewolucji przemysłowej. Podczas serii wydarzeń zaprezentujemy innowacje wdrażane głównie przez firmy z Dolnego Śląska, ale także zaprosimy prelegentów z innych miast, bo Wrocław jest miastem otwartym – na ludzi i technologie.

Czytaj także:

Lokalizacja

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

pl. Solny 14,  Wrocław

Komentarze