inQUBE „All about Money”

inQUBE „All about Money”

W jaki sposób finansować biznes? Jak przekonać potencjalnych inwestorów do innowacyjnego przedsięwzięcia? Jak wygląda rozwój przedsiębiorczości przy wsparciu środków unijnych w perspektywach budżetowych na lata 2014-2020 i 2021-2027?

Odpowiedzi na te i inne pytania, będzie można otrzymać podczas eventu: „All about money” organizowanego przez społeczność inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zaproszenie na wydarzenie kierujemy przede wszystkim do startupów i przedsiębiorczych osób, które poszukują źródeł finansowania biznesu.

Uroczystość otworzy dr hab. Joanna Hołub-Iwan - dyrektor inQUBE i przedstawi koncept uniwersyteckiego startup house. A już w trakcie panelu dyskusyjnego, o poszukiwaniach kapitału opowiedzą praktycy biznesu: Jolanta Krawiec - prezes Agencji Rozwoju Innowacji S. A., Tomasz Karwatka - prezes Divante i Tomasz Szpikowski - prezes Bergman Engineering, Test Army, udziałowiec funduszu Prime Fund.

A wydarzenie „All about Money” już we wtorek, 3 grudnia, od godz. 17.00 do 22.00 w inQUBE Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości i w sali biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Komandorskiej.

Komentarze