Plakat

Targi pracy Career EXPO

Po raz pierwszy największe targi pracy we Wrocławiu trwać będą dwa dni. Na Stadionie Wrocław 22 i 23 października dojdzie do spotkania, w którym ramię w ramię o sukces na rynku pracy zmagać się będzie 100 wystawców, a także tysiące kandydatów.

  • Wtorek (22 października) to czas głównie dla studentów – targi będą trwać od 10:00 do 16:00.
  • Środa (23 października) dedykowana jest osobom pracującym – start o 15.00, koniec o 21.00.

Na uczestników czekać będzie: - 100 pracodawców - 60 darmowych szkoleń - 10 paneli dyskusyjnych z liderami biznesu - profesjonalne konsultacje CV - mini sesje coachingowe - oraz wiele, wiele innych Przyjdź na targi Career EXPO i zrealizuj prognozę na lepszą pracę we Wrocławiu.

2 dni Career EXPO oznaczają co najmniej 2 x więcej:

  • rozmów z rekruterami pracodawców z całego regionu
  • darmowych szkoleń
  • inspirujących prelekcji z ekspertami
  • bezpłatnych konsultacji i zdjęć do CV
  •  Szybkich Rekrutacji
  • mini sesji coachingowych
  • szans na rozwój Twojej kariery!

Zarejestruj się na ➡ https://careerexpo.pl/targi-pracy-wroclaw ⬅ i pobierz bezpłatny bilet! 

STREFA SZKOLEŃ

W ramach każdej edycji targów odbywa się kilkadziesiąt szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw oraz po zalogowaniu do osobistego profilu. Lista szkoleń będzie aktualizowana na bieżąco.

STREFA WYSTAWCÓW

Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami kilkudziesięciu firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującej kandydata branży oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie: https://careerexpo.pl/firmy

STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI

Jedną na najważniejszych korzyści, wynikających z uczestnictwa w targach pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się do wybranej firmy. Jeśli jesteś gotowy/-a przejść od razu do tego etapu, zapisz się na Szybką Rekrutację z wybraną przez Ciebie firmą za pomocą swojego konta w serwisie!

STREFA ROZWOJU

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych. W Strefie Rozwoju można również bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do CV.

STREFA COACHINGU

Dużo słyszałeś o sesjach coachingowych i chciałbyś spróbować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Każdy uczestnik targów pracy Career EXPO będzie miał możliwość porozmawiania z profesjonalnym trenerem, który zaproponuje indywidualne rozwiązania, pomagające przyspieszyć osiąganie celów zawodowych.

STREFA MERYTORYKI 

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także ze przedstawicielami świata kultury, mediów oraz show-biznesu. Opisy prelekcji i paneli dyskusynych oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw

BEZPŁATNY bilet na wydarzenie możesz pobrać po zarejestrowaniu się na stronie https://careerexpo.pl/targi-pracy-wroclaw

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze