Wschodnioeuropejskie Biznes Forum 2018 we Wrocławiu

Wschodnioeuropejskie Biznes Forum 2018 we Wrocławiu

Jak otworzyć firmę w Polsce, system podatkowy i bankowy oraz unijne dotacje dla przedsiębiorców – to wybrane tematy Wschodnioeuropejskie Biznes Forum 2018 we Wrocławiu, które poświęcone będzie prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce. W trzydniowym spotkaniu uczestniczyć będzie 250 przedstawicieli firm z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Gruzji, Armenii, Litwy, Finlandii, Szwecji, Niemiec, Czech, Belgii i Hiszpanii. Forum odbędzie się dniach 20-22 listopada 2018 na Stadionie Wrocław.

Kontakty biznesowe

Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni eksperci z dziedziny inwestycji, dotacji unijnych, prawa i doradztwa biznesowego. Organizatorzy zapowiadają wiele godzin intensywnego networkingu, praktyczne prezentacje, rozmowy w kuluarach i wiele możliwości budowania kontaktów biznesowych.

Promocja firm

Wschodnioeuropejskie Biznes Forum 2018 przewiduje możliwość promocji własnej firmy dla ponad 200 przedsiębiorców oraz pozyskania klientów i kontrahentów z którymi można nawiązać długotrwałe relacje biznesowe. Jest to okazja aby odwiedzić stoiska wystawców i zapoznać się z propozycjami od liderów w dziedzinie bankowości i usług finansowych, doradztwa finansowego, zarządzania aktywami, doradztwa podatkowego, prawa podatkowego, rejestracji firm, księgowości i audytu, imigracji i legalizacji, ekspertów od nieruchomości i inwestowania.

Aby wziąć udział we Wschodnioeuropejskim Biznes Forum 2018 należy się zarejestrować. 

Lokalizacja

Stadion Miejski we Wroclawiu

Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze