Spotkanie z robotem czyli technologia RPA w biurze

Spotkanie z robotem czyli technologia RPA w biurze

Według badaczy z Oxfordu w ciągu najbliższych 30 lat roboty zastąpią nawet połowę pracy ludzi i jest to proces nieuchronny. Które decyzje powierzyć w ich ręce już teraz? I jak przygotować na to firmę? Odpowiedzi udzielą eksperci.

Roboty symulujące pracę człowieka to już nie przyszłość, ale teraźniejszość. Znajdują zastosowanie w największych gospodarkach świata, wykonując powtarzalne czynności wcześniej powierzane ludziom. Zadania o różnych stopniu skomplikowania wykonują samodzielnie i automatycznie. Wysyłają przelewy, księgują i naliczają urlopy. Mowa tu oczywiście nie o robotach typu R2-D2 czy C-3PO, znanych z „Gwiezdnych Wojen”, a o programach komputerowych. A konkretnie o technologii RPA, w Polsce zwanej zrobotyzowaną automatyzacją procesów.

Technologia RPA na początku może wydać się zagadnieniem na miarę fizyki kwantowej, ale nic bardziej mylnego. Z powodzeniem wdrożyć ją może każda organizacja. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić i jak przygotować do tego pracowników. Gdzie znaleźć odpowiedzi? Na konferencji organizowanej we Wrocławiu 26 października przez spółkę Impel Business Solutions. Rejestracja uczestników już ruszyła.

Robot potrzebny od zaraz

Konferencja przebiegnie pod hasłem „Spotkanie z robotem, czyli technologia RPA w biurze”. W programie wydarzenia znalazło się 10 wystąpień i panele dyskusyjne, podzielone na cztery sesje tematyczne: zmiana w organizacji, strategia podejścia do zmiany w firmie, praktyczne zastosowanie RPA i Lean management, jak również round table, czyli dyskusje z ekspertami.

– Badania wskazują, że do 2025 roku wdrożenie zautomatyzowanych rozwiązań zwiększy produktywność w skali globalnej nawet o 30 procent. Lean management i skutecznie wdrożona technologia RPA to szansa rozwoju dla wielu firm – mówi Nina Twardowska, prezes zarządu Impel Business Solutions.– RPA można efektywnie wykorzystywać w procesach takich jak obsługa przelewów bankowych, wprowadzanie i weryfikacja elektronicznych zwolnień lekarskich lub przygotowanie zaświadczeń dla pracowników.

Najlepsi sojusznicy zmiany

Podczas konferencji eksperci podzielą się doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Opowiedzą o zrealizowanych wdrożeniach, a także odpowiedzą na pytania: jak znaleźć potencjał do robotyzacji i efektywnie go wykorzystać, jak budować zaangażowanie i motywację pracowników. Prelegenci udowodnią także, że Lean management i robotyzacja to najlepsi sojusznicy zmiany w organizacji.

– Serdecznie zapraszamy prezesów, dyrektorów finansowych i kadrowo-płacowych, specjalistów i wszystkich tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań biznesowych, są w trakcie transformacji firmy lub poszukują optymalizacji – zachęca Nina Twardowska.

Konferencja rozpocznie się w hotelu Campanile przy ul. Ślężnej we Wrocławiu 26 października o godz. 8.30 i potrwa do godz. 17.00. 

Lokalizacja

Campanile Wrocław Centrum

 

Komentarze