Noc IT czyli nocne rozmowy informatyków

Noc IT czyli nocne rozmowy informatyków

Nowoczesne narzędzia i technologie w urządzeniach będą przewodnim tematem kolejnej, trzynastej już edycji Nocy IT, która odbędzie się 6 czerwca o godz. 18.45 w kawiarni Barbara przy ulicy Świdnickiej.

Uczestnicy poznają m.in. ofertę laptopów oraz urządzeń 2in1 z procesorami Intel – firmy, która tym razem będzie partnerem spotkania. W planie jest również prezentacja technologii zwiększającej poziom bezpieczeństwa przy uwierzytelnianiu logowania. Pasjonatom informatyki przedstawione zostaną również zalety rozwiązań Intel Unite, które pozwalają bezprzewodowo łączyć komputery z rzutnikiem lub ekranem, dzięki czemu spotkania w sali konferencyjnej mogą być łatwiejsze i efektywniejsze. Będą oni mogli także zapoznać się z praktycznymi przykładami ich zastosowań.

Goście dowiedzą się też wszystkiego o nowości rynkowej jaką jest Intel Optane. Technologia ta stanowi wyjątkowe połączenie nośnika pamięci 3D XPoint, kontrolerów pamięci i pamięci masowej Intel, sieci Intel Interconnect IP oraz oprogramowania Intel, które zapewniają znaczne zmniejszenie opóźnień i przyspieszenie systemów. Umożliwia to lepszą obsługę obciążeń roboczych wymagających dużej pojemności i szybkiej pamięci masowej.

Noc IT to sprawdzona formuła wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów. Jest dedykowana przede wszystkim wrocławskim pasjonatom IT. Według uczestników dotychczasowych edycji jej zaletą jest swobodna atmosfera panująca podczas wydarzenia, która sprzyja nieskrępowanej dyskusji i wymianie doświadczeń.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kompetencyjne AB S.A. 

 

Lokalizacja

Barbara

Świdnicka 8b,  Wrocław

Komentarze