O wynalazkach po sąsiedzku w WPT

O wynalazkach po sąsiedzku w WPT

 Kolejne spotkanie z cyklu „O wynalazkach po sąsiedzku”, które odbędzie się w dniu 23.03.2018 r. (piątek), od godz. 13.00, w sali konferencyjnej w bud. Sigma. Ideą cyklu spotkań jest poznanie się firm ulokowanych na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, wymiana doświadczeń i informacji oraz poszukiwanie możliwości współpracy.

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu również osoby spoza WPT, gdyż jest to świetna okazja, aby poznać nowych partnerów biznesowych oraz nawiązać cenne kontakty.

Program wydarzenia:

  • 13.00 – Przywitanie gości
  • 13.05 – Prezentacja Saule
  • 13.20 – Prezentacja Drying Process
  • 13.35 – Prezentacja Q-Guar
  • 13.50 – Prezentacja ZPUE
  • 14.05 – Przerwa kawowa/networking
  • 14.30 – Wizyta w laboratoriach WPT (dla chętnych)

Saule Sp. z o.o. Saule Technologies zajmuje się opracowaniem i wprowadzeniem do komercyjnego użytku nowej generacji ogniw fotowoltaicznych. Firma jest pionierem zastosowania elastycznych, lekkich, półprzezroczystych i wydajnych modułów słonecznych drukowanych na folii. Obecnie Saule Technologies to zespół dwudziestu naukowców z dziesięciu krajów, który wspólnie pracują nad konkurencyjną kosztowo i wszechstronną technologią pozyskiwania energii słonecznej.

Drying Process Sp. z o.o. jest firmą oferującą technologie obniżającą zużycie energii w procesach suszenia. Swoją ofertę uzupełnia o pomiary, analizy efektywności energetycznej i projekty doborowe, poprawiające zużycie energii w istniejących instalacjach suszących.

Q-Guar Sp. z o.o. Firma działa na rynku od 2007 r. Obszar działalności to głównie: ratownictwo, obronność oraz przemysł w zakresie produkcji profesjonalnych narzędzi, kompleksowej budowy i obsługi utrzymania ruchu linii produkcyjnych oraz sprzedaży wysokiej jakości asortymentu BHP.

ZPUE S.A. Firma ZPUE S.A. działając w sektorze infrastruktury energetycznej, wprowadza nowe rozwiązania techniczne związane z inteligentnymi systemami zarządzania energią. Priorytetowym obszarem rozwoju firmy są systemy magazynowania energii, emobility, urządzenia gwarantujące jakość zasilania istotnych dla rozwoju Industry 4.0 i Smart Cities.

Zapisy: (agnieszka.bednarz@technologpark.pl) lub telefonicznie (781 871 628).

Lokalizacja

Wrocławski Park Technologiczny

Muchoborska 18, 54-424 Wrocław

Komentarze