PLUGinWROCLAW​​: prognozy dla biznesu na 2018 r.

PLUGinWROCLAW​​: prognozy dla biznesu na 2018 r.

Założyciel Pudelka, były prezes Benefit i czterej inni eksperci od cyfrowej innowacji będą we Wrocławiu rozmawiać o trendach rynkowych w 2018 roku.

Spotkanie w języku angielskim „Trends & Fads – How to design a future-proof business in 2018” będzie debatą o tym, co w prognozach na 2018 rok jest faktycznym ważnym trendem, a co przelotną modą. Co ludzie biznesu powinni dodać do swojej rocznej strategii, a co między bajki włożyć ?

Czy bańka Bitcoin pęknie w 2018 roku? Czy roboty dojdą do władzy? Jaka branża będzie najszybciej rosnąć w najbliższych trzech miesiącach? Tego paneliści i uczestnicy pewnie jeszcze nie wiedzą, ale takie pytania na pewno w BarBarze padną.

Eksperci strategii cyfrowej

Organizator, PLUG – Polish Tech Link, zaprosił do debaty ekspertów, którzy zawodowo zajmują się strategią cyfrową.

  • Moderował będzie Michał Kreczmar, dyrektor transformacji cyfrowej w PwC Polska. Przed dołączeniem do PwC zajmował się marketingiem w Grupie Agora i japońskim Dentsu Aegis Network. 
  • Michał Brański, jeden z prezesów o2.pl, założyciel Pudelek.pl i szef strategii w Grupie Wirtualna Polska, był jednym z pierwszych Polaków, którzy tworzyli media online.
  • Tomasz Józefacki przez trzy lata zarządzał  Benefit Systems S.A. – firmą, która m.in. wydaje karty Multisport. W latach 1999-2005 zarządzał marketingiem w „New York Times”, kiedy świat obserwował pierwsze kroki reklam online, bańkę dot-com i powstanie cyfrowego marketingu. Od dwóch lat jest wiceprezesem Grupy NEUCA.
  • Katarzyna Gola, założycielka Geek Goes Chic, nominowana do WGSN Global Fashion Awards 2015 r. w kategorii Best Digital Innovation, obok Topshop i Primark. Od lat zawodowo śledzi trendy, zwłaszcza te łączące modę i technologię. Zajmowała się m.in. wearables (urządzeniami, które się nosi na ciele), które wprawdzie nie są tak popularne jak dwa-trzy lata temu, ale wciąż dynamicznie się rozwijają i zdaniem ekspertów – szykuje się ich renesans.
  • CEO Innovatika – Katarzyna Królak-Wyszyńska oraz Agata Bona, strateg przyszłości w Capful Polska. Innovatika to agencja konsultingowa, która pomaga rozwiązywać problemy przyszłości poprzez budowanie startupów. Capful to firma doradcza z Finlandii, specjalizująca się w planowaniu scenariuszowym oraz opracowywaniu i wdrażaniu strategii.

Przyszłe trendy i jak je wdrażać 

Zaproszeni eksperci, korzystając z wieloletniego doświadczenia w planowaniu przyszłości dla korporacji, pomogą określić trendy, które w roku 2018 biznes powinien wykorzystać do przyspieszenia swojego rozwoju, oraz postarają się podpowiedzieć, jak te tendencje implementować do własnego biznesu. 

Korzystając z okazji, uczestnicy spotkania będą mogli również zadać panelistom pytania, mając na uwadze własną działalność biznesową i budowaną wokół niej strategię.

Na spotkanie obowiązują wejściówki – do 26 grudnia po 30 zł ( https://plugintrends.evenea.pl/) – patrz strona wydarzenia.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Barbara

Świdnicka 8b,  Wrocław

Komentarze