Grudniowa Noc IT

Grudniowa Noc IT

Rozwiązania z obszaru komputerów, notebooków i stacji roboczych oraz zagadnienia serwerowe to temat najbliższej, 9. już edycji Nocy IT. Partnerem wydarzenia będzie tym razem Fujitsu.

Uczestnicy porozmawiają również o rozwoju rozwiązań personalnych. Zaprezentowane zostaną rozwiązania dedykowane zarówno użytkownikom mobilnym, jak i stacjonarnym. Odbędzie się także prezentacja na żywo rozwiązania udostępniającego nowoczesnemu środowisku IT funkcję sprzętowego High Availability – Fujitsu Storage Cluster.

Tradycyjnie już Noc IT to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Dodatkowo swobodna atmosfera panująca podczas wydarzenia sprzyja nieskrępowanej dyskusji i wymianie poglądów.

Organizatorem Nocy IT jest Centrum Kompetencyjne AB S.A., którego ideą jest przekazywanie wiedzy w teorii i praktyce w odniesieniu do najnowszych technologii IT, a także podniesienie kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym.

Z racji dużego zainteresowania wydarzeniem organizator uruchomił już możliwość zapisów. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Szczegóły o grudniowej edycji Nocy IT oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie organizatora.

Lokalizacja

Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu

 

Komentarze