Nokia Open Day

Nokia Open Day

Wrocławska Nokia zaprasza 8 i 9 listopada br. na Open Day. To okazja, by przekonać się czym zajmuje się centrum R&D Nokii we Wrocławiu i znaleźć pracę. Spotkanie ma charakter otwarty, ale jak podkreślają organizatorzy szczególnie dedykowane jest dla studentów Politechniki Wrocławskiej.

Z okazji Dni Otwartych Nokii — przygotowano szereg atrakcji. Transmisja odbędzie się na oficjalnym kanale na YouTube.

Dni Otwarte Nokii. Szansa na pracę w centrum R&D Nokii we Wrocławiu

W dniach 8 oraz 9 listopada organizatorzy będą nadawać na żywo z Nokia Garage. Pierwszego dnia wydarzenia będzie można dowiedzieć się m.in.: czym zajmuje się centrum R&D Nokii we Wrocławiu, jak tworzą swoje produkty, o co chodzi z Test Driven Development oraz jak przygotować się do rekrutacji, a następnie jak efektywnie łączyć pracę ze studiami

Drugi dzień poświęcony będzie pracy na stanowiskach: C Embedded Engineer, C++ Developer, Java Developer, DevOps Engineer, Integration&Testing Engineer, R&D Laboratories Working Student.

Dodatkowo 15 listopada można wziąć udział w Speed Recruitment — w serii szybkich, 15-minutowych rozmów rekrutacyjnych. Jeśli otrzymacie po tym wydarzeniu ofertę współpracy, możecie liczyć na dodatkowy bonus finansowy na start – 500 zł za rozpoczęcie pracy na stanowisku typu Working Student oraz 1500 zł, jeżeli dołączycie jako etatowi pracownicy.

Konkurs Forgotten Lab

Przygotowano również konkurs Forgotten Lab, czyli escape room w wersji online, w którym śmiałkowie zmierzą się z łamigłówkami logiczno-matematycznymi.

Do zgarnięcia są 3 główne nagrody:

  • PlayStation 5,
  • hulajnoga elektryczna,
  • Nintendo Switch Lite,
  • a także pakiety naszych gadżetów.

Nagrodzonych będzie dziesięć osób, które najszybciej wydostaną się z wirtualnego, opuszczonego laboratorium. Konkurs będzie trwał od 3 do 8 listopada, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 9 listopada w trakcie transmisji Dni Otwartych.

Lokalizacja

Wydarzenie online

 Wrocław

Komentarze