Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w IdeaPlace

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w IdeaPlace

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 18-24 listopada 2019. Rokrocznie od 11 lat instytucje w ponad 160 państwach inicjują cykl bezpłatnych spotkań, dotyczących świadomego rozwoju oraz aktywnej postawy wobec życia. Podczas tego tygodnia pojawi się okazja do intensywnej wymiany wiedzy, a wielu przedsiębiorców, start-upów, freelancerów, będzie mogło postawić na samorozwój i doskonalenie działalności. W ubiegłym roku w Idea Place wzięły udział 174 osoby.

Idea Place to jeden z dolnośląskich partnerów, w którego siedzibie 15 od 8 lat są organizowane wydarzenia związane z przedsiębiorczością. Między 19 a 21 listopada można wziąć udział w warsztatach, debatach, kampaniach promocyjnych i wykładach. Na warsztatach zostaną poruszone kwestie często nurtujące młodych przedsiębiorców oraz osoby, które myślą o założeniu firmy m.in. różnice między działalnością gospodarczą a spółką oraz wyzwania, jakie czekają w pierwszych latach firmy.

Będzie również okazja, aby odkryć swój potencjał oraz mocne strony, które w połączeniu z funduszami europejskimi umożliwią zdobyć przewagę nad konkurencją. Natomiast warsztaty dla mikro i średnich przedsiębiorstw wskażą, jak świadomie budować marketing z małym budżetem, bez uszczerbku na wizerunku.

Udział w poszczególnych warsztatach wymaga obowiązkowej rejestracji.

Wydarzenia są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona.

Program

Lokalizacja

IdeaPlace

Pl. Solny 15, 50-062 Wrocław

Komentarze