Flixbus z nowościami z Wrocławia

Z Wrocławia bezpośrednio do Drezna i Berlina a także promocyjne ceny na przejazdy Wrocław-Wałbrzych. To nowości na koniec 2018 roku od Flixbusa.

  • W grudniu Flixbus wprowadził nowe połączenia z Wrocławia.


Wystartowały kolejne, nowe linie autobusowe realizowane przez Flixbusa. – Miasta, które zyskają dodatkowe połączenia zarówno z polskimi, jak i europejskimi miejscowościami, to huby FlixBusa: Warszawa, Kraków i Wrocław, a także Radom, Sieradz, Przemyśl, Rzeszów, Opole czy Myślenice – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.

Pasażerowie podróżujący z Wrocławia zyskali teraz dwa dogodne i bezpośrednie połączenia do Berlina i Drezna. Pierwsza linia, 1360, podróżuje z Przemyśla do Berlina przez Wrocław. Autobus z Przemyśla wyrusza codziennie o godz. 10:10 i kursuje na trasie: Przemyśl – Rzeszów – Kraków – Katowice – Wrocław – Berlin Schönefeld – Berlin Südkreuz – Berlin ZOB. 

Rozkład jazdy 1360

  • Odjazd 9:35, przyjazd Berlin ZOB 14:10. Kursuje w czwartki.
  • Odjazd 13:45, przyjazd Berlin ZOB 18:20. Kursuje codziennie.
  • Odjazd 17:45, przyjazd Berlin ZOB 22:20. Kursuje codziennie. 

Druga linia obsługująca ten kierunek to N1360. W jednym z wariantów można nią dojechać aż do Bremy.

  • Przemyśl – Rzeszów – Kraków – Katowice – Wrocław – Cottbus – Berlin – Hamburg – Brema
  • Przemyśl – Rzeszów – Kraków – Katowice – Opole – Brzeg – Wrocław – Berlin

Autobusy nocne na trasie Przemyśl-Brema oraz Przemyśl-Berlin kursują codziennie. W kierunku Bremy odjeżdżają o godz.14:10, natomiast linia kończąca się w Berlinie startuje o godz. 17:15.

Rozkład jazdy N1360

Wrocław – Brema

  • Odjazd: 21:50, przyjazd Brema 7:45. Kursuje codziennie. 

Wrocław – Berlin

  • Odjazd 21:50, przyjazd Berlin ZOB 2:45. Kursuje codziennie.
  • Odjazd 1:20, przyjazd Berlin ZOB 6:05. Kursuje codziennie. 

W grudniu wystartowała również linia, którą można z Wrocławia, przez Bolesławiec, Zgorzelec i Görlitz dojechać do Drezna. Z Warszawy, Sieradza, Wrocławia, Bolesławca i Zgorzelca można wyruszyć FlixBusem do Drezna codziennie o godz. 11:30. Czas przejazdu na trasie Warszawa-Drezno wynosi 9 godzin, a cena biletu zaczyna się od 85,99 zł.

Rozkład jazdy 1304

Wrocław – Drezno (trasa Warszawa-Drezno)

Odjazd 16:20, przyjazd Drezno 20:35. Kursuje codziennie.

Linie autobusowe przygotowały też specjalną oferte dla podróżujących na lokalnej trasie z Wrocławia do Wałbrzycha. Wszyscy, którzy zakupią bilety do 6 stycznia 2019 zapłacą za przejazdy promocyjne ceny, zaczynające się od 5 zł. Flixbus do końca listopada tego roku przewiózł w Polsce już 4 miliony pasażerów.

– Obecnie firma przygotowuje się do uruchomienia siatki połączeń na rok 2019, którą planuje zwiększyć o ok. 50%, uwzględniając kolejne miasta i regiony w Polsce – zapowiada przedstawiciel firmy.Zgłoś uwagę