Festiwal Ambientalny. Zaproszenia na niedzielę [ZAKOŃCZONY]

Międzynarodowy Festiwal Ambientalny prezentuje gatunki i artystów obok twórczości których nie można przejść obojętnie, prezentujących sztukę, która wymaga od widza pełnego zaangażowania emocjonalnego i umysłowego. Oddamy dwa podówjne zaproszenia na drugi dzień festiwalu – w niedzielę – w Synagodze pod Białym Bocianem wystąpią Murcof, Federico Albanese i Resina.


Festiwal czerpie inspiracje z muzyki, której nie wystarczy słuchać – bardzo często trzeba ją najpierw usłyszeć. To sztuka bardziej dla ducha niż ciała ważna w kontekście społecznym, ponieważ stwarza przestrzeń spotkania młodych twórców z odbiorcą nierzadko poszukującym jakościowo bogatych elementów tożsamości kulturowej.

Chętnym na spotkanie z niebanalna muzyka oddamy dwa podwójne zaproszenia do Synagogi pod Białym Bocianem na niedzielny (25 listopada) wieczór. Początek koncertu o godz. 19.00.

IX Międzynarodowy Festiwal Ambientalny

IX Międzynarodowy Festiwal Ambientalny

Koncert / Klasyczna / Jazz / Etniczna
Termin od 24 listopada 2018 do 25 listopada 2018

Miejsce Wrocławski Klub Formaty

Zobacz

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest organizatorem festiwalu? Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 23 listopada, do godz. 13.00. 

Wygrywa 7 i 9 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.

Zwycięzców o sposobie odbioru zaproszeń poinformujemy mailowo i telefonicznie.Zgłoś uwagę