Ferie w Parku Trampolin GOjump [ZAKOŃCZONY]

Park Trampolin GOjump po raz kolejny przygotował megaatrakcje na ferie. Codzienne inne wyzwania do pokonania, a w nagrodę każdy otrzyma superodznaki i stanie się GOjump Superhero. Akcja trwa od 28 stycznia do 10 lutego. My mamy dla naszych czytelników bezpłatne wejściówki, które można zrealizować nawet do końca lutego.

GOjump proponuje: „Pokonaj 3 wyzwania, zbierz wszystkie moce i zostań GOjump Superhero!”. Do zdobycią są zaś: Moc Siły, Moc Szybkości i Moc Zwinności. Codziennie co godzina trenerzy GOjump zapraszają do zabawy i pokonania 3 wyzwań supermocy. Ten, kto tego dokona, otrzyma w recepcji megagadżet – odznakę GOjump Superhero.

Park Trampolin GOjump przygotował także Strefę Nauki Salta przy poduszce pneumatycznej. Chętni pod okiem wykwalifikowanego trenera będą mogli próbować nauczyć się robić salto i innych ewolucji. Wszystkie atrakcje będą w cenie biletu. Bilety można rezerwować na stronie już teraz: www.wroclaw.gojump.pl. Park Trampolin GOjump, ul. Długosza 59, we Wrocławiu.

Zobacz też  na mapie atrakcji na ferie

Akademia GOjump

Akademia GOjump

Zajęcia sportowe / Dla dzieci / Zajęcia dla dzieci
Termin 13 lutego 2017 00:00

Miejsce GOjump Park Trampolin Wrocław

Zobacz

Jak wspomnieliśmy, szaleństwa w GOjump można mieć też za darmo. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, by otrzymać podwójne, godzinne wejście do Parku Trampolin. Mamy dla Was cztery takie wejściówki. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 29 stycznia, do godz. 15.00. Wybierzemy 5., 17., 30. i 38. osobę, która prawidłowo odpowie:

Jak nazywa się strefa rozrywki w GOjump, w której można wykonać skok swobodny na banana? Zgłoś uwagę