Escape room podczas Made in Wrocław – wygraj zaproszenia [ZAKOŃCZONY]

Zostajecie zamknięci w specjalnie zaaranżowanym pokoju, pełnym zagadek, szyfrów, kłódek i wskazówek. Chcecie spróbować? Zaraszamy do gry!


Na czym polega nasza gra? Zostajecie zamknięci w specjalnie zaaranżowanym pokoju, pełnym zagadek, szyfrów, kłódek i wskazówek. Macie 30 minut, aby je wszystkie wspólnie rozwiązać i odnaleźć ukryty w pokoju klucz do drzwi.

Rozrywkę funduje Let Me Ou.

Ważne!

Można z niej skorzystać w czwartek, 14 grudnia, w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia o godz. 15.45, podczas targów Made in Wrocław.

Chcecie spróbować? Wygrajcie zaproszenia w naszym konkursie!

Jak grać?

  1. Po pierwsze: należy zarejestrować się na targi Made in Wrocław, które odbędą się 14 grudnia w Centrum Kongresowym Hali Stulecia. Targi są bezpłatne! Link do rejestracji
  2. Następnie zgłaszacie się do nas. W formularzu konkursowym podajecie swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wpisujecie też odpowiedź na pytanie: jakie firmy będą prezentować się podczas targów? Wymienicie chociaż jedną z nich.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 11 grudnia, do godz.11.00. Wygrywa co druga osoba, która wypełni oba warunki konkursu (rejestracja na bezpłatne targi oraz odpowiedź na pytanie).

Zwycięzców o sposobie odbioru nagród poinformujemy telefonicznie i mailowo.Zgłoś uwagę