Wygrajcie bilety na DSF Kickboxing Challenge 13 w hali Orbita [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do czwartku, 25 stycznia 2018 r. do godz. 12.00.


Proponujemy Wam konkurs, w którym nagrodami są:

- 5 podwójnych zaproszeń na galę DSF Kickboxing Challenge 13 (sobota 3 lutego 2018 r., hala Orbita we Wrocławiu przy ul. Wejherowskiej 34. Początek o godzinie 19.00).

Mecz Polska – Czechy, trzy walki o mistrzowskie trofea, w tym dwie o zawodowe pasy WAKO PRO i walka wieczoru o pas DSF Kickboxing Challenge w kategorii do 86 kg – to wszystko czeka nas na gali DSF Kickobing Challenge 13, która 3 lutego 2018 r. odbędzie się w hali Orbita. Dodatkowa gala będzie jednocześnie jubileuszem 25-lecia legendarnego klubu Fighter Wrocław założonego przez Tomasza Skrzypka. Więcej o gali, w tym m.in. pełną kartę walk znajdziecie tutaj.

Aby wygrać bilety należy do czwartku 25 stycznia do godz. 12.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, w jakiej organizacji przed przejściem do DSF Kickboxing Challenge walczyła Róża Gumienna?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę