4. Zniżki w restauracjach z programem Nasz Wrocław. Zobacz, gdzie zjesz taniej!
Restauracja Hard Rock Cafe, Rynek 25 www.wroclaw.pl
Restauracja Hard Rock Cafe, Rynek 25

Jeśli lubisz sprawić sobie ucztę dla podniebienia, to koniecznie powinieneś dołączyć do miejskiego programu Nasz Wrocław. Uczestnicy nie tylko mogą skorzystać z darmowych wejść do miejskich atrakcji, ale i z dużych zniżek w restauracjach. Podpowiadamy, które wrocławskie restauracje dołączyły do programu i dzięki temu możesz skorzystać ze specjalnej oferty.

Nasz Wrocław ma zachęcić mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta. Piękna pogoda skłania do spacerów centrum miasta a otwarte ogródki restauracyjne zachęcają do korzystania z wrocławskiej gastronomii. Aby z nich skorzystać taniej, wystarczy że rozliczasz PIT we Wrocławiu, a jeśli dodatkowo potwierdzisz zameldowanie na pobyt stały w naszym mieście, to zyskasz jeszcze więcej.

Gdzie zjesz taniej?

Podpowiadamy, które wrocławskie restauracje dołączyły do miejskiego programu i dzięki temu możesz skorzystać ze specjalnej oferty. Oto lista:

• Restauracja Wrocławska, ul. Szewska 59 – w menu dawnego Wrocławia znajdziemy rekonstrukcje starych potraw, np. bigos wrocławski, śląskie niebo, hekele, kluski wrocławskie – zniżka 15 proc. z Nasz Wrocław MAX
  • Hard Rock Cafe, Rynek 25 – oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli, stanowiąc idealne miejsce na lunch lub wieczorne spotkanie z przyjaciółmi – zniżka 15 proc. z Nasz Wrocław (nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów charytatywnych, przecenionych oraz napojów alkoholowych)
  • Bistro 8 1/2 włoska kuchnia w filmowym stylu, Przejście Garncarskie 8 i Nyska 61A – serwuje włoskie smaki, uśmiechy i wino. Specjalizuje się w cienkiej i chrupiącej pizzy rzymskiej –  zniżka 15 proc. na jedzenie z Nasz Wrocław MAX
  • Restauracja Inndygo, ul. Włodkowica 16 – relaksująca muzyka, (czasami na żywo), wyśmienite jedzenie i uśmiech od progu – to jest ich wizytówka – zniżka 15 proc. z Nasz Wrocław
  • Vega Bar Wegański, Rynek 27a – Wrocławska Vega jest jednym z najstarszych w Polsce barów wegetariańskich, istnieje od 1987 r. Potrawy przyrządzane są od podstaw, wyłącznie z produktów roślinnych: świeżych warzyw i owoców, roślin strączkowych, kasz, orzechów, nasion oraz ziół – zniżka 15 proc. z Nasz Wrocław
  • Vertigo Jazz Club & Restaurant, ul. Oławska 13 – jazz i jedzenie, uczestnicy programu Nasz Wrocław MAX mogą za darmo skorzystać raz w roku z zaproszenia dla dwóch osób na wybrany koncert (lista jest dostępna na stronie vertigojazz.pl/pl/zaproszenia).

Jak dołączyć do Nasz Wrocław?

Założenie konta Nasz Wrocław jest bezpłatne i trwa kilka minut. Aby stać się uczestnikiem programu i otrzymać uprawnienia na dwa lata, wystarczy zarejestrować się na stronie www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw lub w aplikacji mobilnej Nasz Wrocław.

Następnie należy potwierdzić fakt rozliczenia PIT we Wrocławiu, aby aktywować Status Podatnika. Możesz to zrobić samodzielnie, używając nr. referencyjnego UPO (gdy rozliczasz PIT przez internet) lub okazując pierwszą stronę PIT w Punkcie Obsługi Klienta programu albo łącząc się poprzez czat wideo.

Aktywuj Status MAX Podatnika

Jeżeli już masz Status Podatnika i chciałbyś skorzystać z dodatkowych benefitów, aktywuj Status MAX, czyli potwierdź, że jesteś zameldowany na pobyt stały we Wrocławiu. Wystarczy, że okażesz informacje o zameldowaniu: pobranej ze strony www.gov.pl, aplikacji„mObywatel” lub zaświadczenie potwierdzające zameldowanie na pobyt stały we Wrocławiu (do pozyskania w Centrum Obsługi Mieszkańca UMW).

Najszybciej załatwisz wszystkie sprawy związane z programem łącząc się poprzez czat wideo z dowolnego urządzenia z kamerą i mikrofonem wraz z dostępem do internetu. Jest to niezwykle proste i intuicyjne – w ciągu ostatniego roku z takiej formy komunikacji skorzystało już ponad 10 tys. mieszkańców Wrocławia.

Odbierz zniżki do miejskich atrakcji
z programem "Nasz Wrocław"

Chcę zniżkęSprawdź szczegóły na stronie Nasz Wrocław. Otwiera sie w nowej karcie