wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Świetny koncert Kasi Groniec. Wygraj zaproszenie
Na zdjęciu Katarzyna Groniec fot. Alex Lua Kaczkowska
Na zdjęciu Katarzyna Groniec

Macie ochotę spędzić niedzielny wieczór (11 lutego) na koncercie? W Impart Centrum przy Piłsudskiego zaśpiewa Katarzyna Groniec. Znakomita polska wokalistka będzie promowała swój najnowszy album „Konstelacje”. Mamy dla Was podwójny bilety na ten koncert. Konkurs trwa od wtorku 6 lutego od godz. 12.00 do piątku 9 lutego do godz. 9.00. Zobaczcie, jak wygrać.

Reklama

Koncert Katarzyny Groniec w Impart Centrum

Katarzyna Groniec zagra w Impart Centrum swój najnowszy album „Konstelacje”. Materiał z tej płyty to taka łamigłówka, a może układanka?

Może to być odkrywanie, wędrówka, poddanie się emocjom albo wszystko razem. Pewnie warto wiedzieć, że 23-letnia księgowa Evelyn McHale 1 maja 1947 roku wjechała na 86 piętro Empire State Building, powiesiła na balustradzie swój płaszcz, napisała krótki list i skoczyła…

Ciało Evelyn wbiło się w dach limuzyny stojącej pod wieżowcem. Przypadkowy przechodzień Robert Wiles, student z aparatem niemalże od razu zrobił zdjęcie. Gdy po paru tygodniach fotografia zjawiskowo wyglądającej, martwej kobiety pojawiła się w gazecie „Life”, uznano ją za obraz „najpiękniejszego samobójstwa”.

Narzeczony Evelyn, 24-letni Barry Rhodes z którym miała wziąć ślub miesiąc później, przeżył następne 61 lat samotnie…

Pewnie warto zwrócić uwagę na jedno słowo w tytułowym utworze „Konstelacje”: eon. Eon może oznaczać miliard lat, ale może to też być niezdefiniowany bliżej czas od powstania naszego Wszechświata do jego nieuchronnie nadchodzącej zagłady.

Nie powinno nas to jednak martwić, Wszechświatów jest wiele, a George Saunders – którego proza zainspirowała artystkę do napisania piosenki „Kto” – twierdzi, że między nimi jest jeszcze Bardo.

Koncert Katarzyny Groniec w niedzielę 11 lutego o 18.00 w Impart Centrum. 

Jak wygrać wejściówki?

Aby wygrać podwójne zaproszenia na koncert Katarzyny Groniec w Impart Centrum, trzeba od wtorku 6 lutego od godz. 13.00 do piątku 9 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł ma najnowszy album Katarzyny Groniec? Podpowiedź znajdziecie powyżej.

Wygrywa ostatnie zgłoszenie. O wygranej poinformujemy mailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl