wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 33°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zaproszenia na premiery filmowe do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Fragment plakatu filmu „Księgarnia w Paryżu” Mat.pras.
Fragment plakatu filmu „Księgarnia w Paryżu”

Konkurs trwa do piątku 24 czerwca do godz. 9.00.

Reklama

Mamy dla Was zaproszenia na premiery filmów w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne na seanse 24-30 czerwca 2022 r.):

  • 1 podwójne na film „Czarny telefon” (Nieśmiały, ale sprytny 13–letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Jedynym przedmiotem w piwnicy jest odłączony czarny telefon, który nie powinien działać. Niebawem telefon dzwoni, a gdy Finney podnosi słuchawkę, do jego uszu dochodzą głosy byłych ofiar mordercy. Chcą zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu).
  • 1 podwójne na film „Księgarnia w Paryżu” (Vincenzo kręci się wokół miłości do książek oraz dotkniętej niepełnosprawnością córki Albertyny. Mężczyzna jest zgorzkniały, melancholijny i uważa, że już nic dobrego w życiu go nie spotka. Pewnego dnia do jego księgarni wpada Yolande. To żywiołowa, ekscentryczna, zabawna i piękna kobieta. Oczarowany jej życiową energią Vincenzo znów zaczyna odczuwać emocje, o których istnieniu już dawno zapomniał, odkrywając na nowo uroki życia). 

Jak wygrać zaproszenia na filmy do DCF-u

Aby wygrać podwójne zaproszenie na premiery tego tygodnia w DCF-ie, trzeba do 24 czerwca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy, podać imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. W odpowiedzi należy podać nazwisko aktorki, która gra główną rolę w filmie „Księgarnia w Paryżu”. Wygrywają pierwsze dwa zgłoszenia. O wygranej poinformujemy telefonicznie.

Tagi:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama