wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Bezpłatne warsztaty psychologiczne oraz zajęcia z jogi dla dzieci z oparzeniami [ZAPISY]
Warsztaty dla dzieci i młodzieży z oparzeniami Materiały Fundacji "Jagoda"
Warsztaty dla dzieci i młodzieży z oparzeniami

Trwa nabór na organizowane przez Fundację JAGODA bezpłatne warsztaty psychologiczne oraz zajęcia z jogi terapeutycznej dla dzieci i młodzieży z bliznami po oparzeniach. Pomoc mogą uzyskać także ich najbliżsi: rodzice i opiekunowie. Sprawdź, kto poprowadzi zajęcia i w jaki sposób można się na nie zapisać.

Reklama

Poważne oparzenie pozostawia blizny nie tylko na ciele.

Często jest tak, że ktoś, kto uległ poważnemu oparzeniu, po opuszczeniu szpitala jest pozostawiony sam sobie, a przecież jego problemy wcale się nie skończyły: często potrzebuje wsparcia w sferze fizycznej, np. z powodu powikłań, a także psychicznej, bo np. ma trudności z zaakceptowaniem zmienionego po oparzeniu ciała. Nasza Fundacja stara się takim osobom pomóc.
Ewa Lewandowska z Fundacji JAGODA

Działająca na terenie całej Polski Fundacja JAGODA działa od 13 lat. Wspiera osoby z oparzeniami na różne sposoby, m.in. refunduje leki, ubrania uciskowe i operacje blizn, organizuje pomoc psychologiczną. Jest również w trakcie tworzenia Centrum Rehabilitacji Osób Oparzonych we Wrocławiu.

Warsztaty "Zobacz mnie"

Organizowane przez fundację warsztaty psychologiczne i zajęcia z jogi terapeutycznej „Zobacz mnie” będą się odbywać we Wrocławiu od marca do września tego roku. Nabór już trwa.

Kto może skorzystać z bezpłatnych warsztatów i jak się na nie zapisać?

Fundacja zaprasza na wydarzenie:

  • dzieci w wieku od 7 do 12 lat,
  • młodzież w wieku od 13 do 18 lat,
  • rodziców i opiekunów.

Żeby się zapisać, trzeba wypełnić formularz na stronie Fundacji.  Można tam znaleźć także inne istotne informacje: terminy, miejsce itd.

Kto poprowadzi warsztaty?

Warsztaty psychologiczne poprowadzą psychoterapeuci i psychologowie z Ośrodka Psychoterapii Przystań we Wrocławiu, natomiast motywacyjne podopieczna Fundacji JAGODA, która w 2016 roku uległa rozległym oparzeniem, a dzisiaj jest specjalistką medycyny holistycznej i wspiera osoby oparzone. 

Źródło: materiały organizatorów

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl