4. Zaginął Kamil Juda z Kiełczowa pod Wrocławiem. Może potrzebować pomocy lekarza
Zaginął 28-letni Kamil Juda, trwają poszukiwania SOS Zaginięcia
Zaginął 28-letni Kamil Juda, trwają poszukiwania

28-letniego Kamila Judę ostatni raz widziano 20 sierpnia na Dworcu PKP w Miastku (województwo pomorskie). Mężczyzna nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów. Może potrzebować pomocy medycznej.

Mężczyzna 19 sierpnia przyjechał do rodziny, która mieszka w Pietrzykowie. Następnego dnia, 20 sierpnia, kuzynka zaginionego odwiozła go na Dworzec PKP w Miastku. I tam ok. godz. 10.00 był widziany ostatni raz. Do dzisiaj nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Poszukiwany nie ma przy sobie telefonu, ani dokumentów. Może potrzebować pomocy medycznej.

Rysopis zaginionego Kamila Judy

• 188 cm wzrostu
  • krępa budowa ciała
  • szatyn
  • ma wąsy i brodę
  • oczy piwne

Znakami szczególnymi są tatuaże:

• pod lewym obojczykiem (Oi!),
  • na lewym ramieniu (Polska Walcząca),
  • na prawym ramieniu (malutkie serduszko).

W dniu zaginięcia ubrany był w czarny T-shirt Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ciemne buty Adidas oraz granatowe spodnie dresowe. Ma przy sobie granatowy plecak.

Widziałeś zaginionego? Zgłoś to!

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 47 871 65 20 lub w razie zagrożenia życia pod nr alarmowym 112.