wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wylicytuj wejściówkę do aquaparku i pomóż zwierzętom ze schroniska

fot. Aquqapark Wrocław

Aquapark Wrocław przekazał aż 300 wejściówek na aukcję, aby pomóc wrocławskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Wszystko dzięki internautom, którzy oglądając relację z I Wrocławskich Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem, nabijali kolejne wyświetlenia. Teraz następni miłośnicy zwierząt i dobrej zabawy, którą oferuje aquapark, mogą schronisku się przysłużyć. 

Reklama

Prawie 6 tysięcy – tyle wyświetleń relacji z I Wrocławskich Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem zanotowano w zaledwie 7 dni! Dzięki takiej mobilizacji internautów udało się wygenerować aż 300 wejściówek do Aquaparku Wrocław, przekazać wrocławskiemu schronisku. Teraz wejściówki wymieniane są za darowizny na rzecz schroniska.

Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na potrzeby schroniska, fot. Schronisko dla Bedomnych Zwierząt

Wylicytuj albo podaruj

– Wakacje to szczególnie trudny czas w schronisku. Jest mniej adopcji, a w ośrodku pojawia się dużo starszych zwierząt, które wymagają specjalnych leków i warunków – mówi Aleksandra Cukier ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Wkrótce pojawi się możliwość wylicytowania wejściówek w internecie (sprawdzajcie na stronie), a już od teraz można nabyć taką wejściówkę w zamian za darowiznę na rzecz schroniska.

fot. Aquapark Wrocław

– Pojedyncza wejściówka ma wartość 29 złotych. Jeśli każda z nich zostanie zakupiona za niewiele więcej, załóżmy 40 złotych, konto wrocławskiego schroniska zostanie zasilone o 12 tysięcy złotych! – mówi Anna Lisowska z wrocławskiego aquaparku.

To jaką kwotę uda się przekazać wrocławskimu schronisku zależy tylko od ofiarności darczyńców.

– Zachęcamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić wrocławski aquapark żeby zamiast kupowania wejściówki w kasie naszego obiektu, zdecydowali się na jej zakup bezpośrednio od schroniska – mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

fot. Aquapark Wrocław

Krok po kroku – jak pomóc schronisku i zdobyć wejściówkę do aquaparku

  • Zarezerwuj wejściówkę/wejściówki poprzez wiadomość prywatną na Facebooku: @schronisko.wroclaw lub e-mailowo: [email protected]
  • Przyjedź do schroniska (ul. Ślazowa 2) – może przy okazji obejrzysz zwierzaki i kogoś pokochasz…?
  • Podejdź do schroniskowego Biura Adopcji
  • Przekaż datek na rzecz schroniska do specjalnej skarbonki i odbierz wejściówkę do Aquapark Wrocław
  • Ciesz się 2-godzinnym pobytem w aquaparku 

Zobacz, jak jeszcze możesz pomóc zwierzętom z wrocławskiego schroniska

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama