wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 17:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Wygraj zaproszenie dla całej rodziny, odwiedź Hydropolis i zostań dwumilionowym gościem [ZAKOŃCZONY]

Wygraj zaproszenie dla całej rodziny, odwiedź Hydropolis i zostań dwumilionowym gościem [ZAKOŃCZONY]

Magdalena Talik,

Hydropolis we Wrocławiu to jedna z głównych atrakcji miasta. Na zdjęciu widać rodzinę oglądającą jedną z wystaw fot. materiały prasowe Hydropolis
Hydropolis we Wrocławiu to jedna z głównych atrakcji miasta. Na zdjęciu widać rodzinę oglądającą jedną z wystaw

Już 21 stycznia, w najbliższą sobotę, Hydropolis we Wrocławiu (ul. Na Grobli 17) przywita swojego dwumilionowego gościa! Może to będziesz Ty, drogi Czytelniku. Dlatego odwiedź to unikatowe w skali Polski i Europy Centrum Edukacji Ekologicznej w tę sobotę i przekonaj się, czy akurat Ty, jako gość numer 2 000 000 przekroczysz próg Hydropolis. Codziennie – od poniedziałku (16.01) do piątku (20.01.) rozdamy jedno rodzinne zaproszenie.

Reklama

Dwumilionowy gość otrzyma od Hydropolis prezenty i roczny karnet do Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. A u nas już dzisiaj...

Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać rodzinne zaproszenie do Hydropolis (dla czterech osób). Codziennie – od poniedziałku (16.01) do piątku (20.01.) rozdamy jedno rodzinne zaproszenie.

W piątek, 20 stycznia od 12.00 kolejne rozdanie.

Galeria zdjęć

Hydropolis we Wrocławiu to jedna z głównych atrakcji miasta

W trakcie siedmiu lat swojej działalności Hydropolis (dowiemy się w nim wszystkiego o wodzie) wyrosło na jedną z głównych atrakcji turystycznych Wrocławia, zdobywając liczne nagrody, w tym Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz tytuł „Travellers' Choice 2022” od użytkowników portalu Tripadvisor.

To idealne miejsce nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych: arcyciekawe eksponaty, mulitimedia, mnóstwo przydatnych informacji o wszystkim, co jest związane z wodą…

Jak wygrać zaproszenie do Hydropolis?

Aby wygrać rodzinne zaproszenie do Hydropolis trzeba dzisiaj (piątek, 20.01., od 12.00 do godziny 16.00) wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie: Jak brzmi pełna nazwa Hydropolis?

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl