3. Konkursy
  4. Wygraj Wine in the sky [ZAKOŃCZONY]

Wine in the sky to jedna  z podniebnych atrakcji Europy na Widelcu i podniebnej restauracji na Placu Solnym. W sobotę 1 czerwca (dzięki specjalnej platformie na Placu Solnym) wzniesiemy się 45 metrów nad ziemię, by  podziwiać panoramę miasta, ale i kosztować wyborne trunki, świetnie reprezentujące Dolny Śląsk. Jesteście gotowi?

W planach degustacja unikatowych dolnośląskich win, które swoim aromatem i smakiem ukazują różnorodność regionu. W trakcie tej przygody goście będą mogli spróbować trzy różne wina, m.in. wino stworzone przez jednego z najlepszych polskich winiarzy młodego pokolenia, wino z jedynej w Polsce winnicy położonej na stoku wygasłego wulkanu, wino okrzyknięte najlepszym winem w Polsce wyprodukowanym z odmiany Muscaris.

Lot startuje o godz. 17.20 (1 czerwca).

Na konkurs zaprasza Port Lotniczy Wrocław i linie KLM, oferujące bezpośrednie loty z Wrocławia do Amsterdamu.

Dinner in the Sky Wrocław 2019. Restauracja 50 m nad ziemią

Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 30 maja 2019 do 1 czerwca 2019

Miejsce Plac Solny

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Od kiedy można latać z Wrocławia do Amsterdamu? W odpowiedzi wpisujemy miesiąc, w jakim wystartowały regularne połączenia.

Odpowiedź wpisujemy w formularz podany niżej, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 31 maja, do godz. 12.00. Wygrywa 45 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.

Zwycięzccóe poinformujemy mailowo oraz telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.