wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Od 1 września wydłużone godziny pracy Centrów Obsługi Mieszkańca

Od wtorku, 1 września 2020 r. obsługa klientów w sprawach rejestracji pojazdów, praw jazdy, meldunkowych, dowodów osobistych oraz rejestracji działalności gospodarczej w COM I i COM II (przy ul. G. Zapolskiej 4 oraz pl. Nowy Targ 1-8) będzie odbywać się w godz. od 8.00 do 17.15. Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Zapolskiej będzie również czynne w dwie soboty: 12 i 26 września.

Reklama

Wydłużone godziny pracy w dni robocze oraz możliwość dokonania czynności w zakresie rejestracji pojazdów, spraw meldunkowych oraz dowodów osobistych w soboty, 12 i 26 września, w godzinach od 8.00 do 13.00 (COM I przy ul. G. Zapolskiej 4) - takie zmiany czekają wrocławian we wrześniu.

Urząd Miejski Wrocławia przypomina również o możliwości internetowej rezerwacji wizyty. Obecnie możliwe jest zarezerwowanie wizyty w następujących centrach i w zakresie następujących spraw:

  • Centrum Obsługi Mieszkańca 1 przy ul. Zapolskiej 4: sprawy meldunkowe, złożenie wniosku o dowód osobisty i odbiór dowodu osobistego, rejestracja i wyrejestrowanie pojazdów.
  • Centrum Obsługi Mieszkańca 2 przy pl. Nowy Targ 1/8: sprawy meldunkowe, złożenie wniosku i odbiór dowodu osobistego, rejestracja i wyrejestrowanie pojazdów, odbiór dowodów rejestracyjnych, złożenie wniosku o wymianę i wtórnik prawa jazdy i odbiór tych dokumentów.
  • Centrum Obsługi Mieszkańca 4 przy al. Kromera 44: sprawy meldunkowe, złożenie wniosku i odbiór dowodu osobistego, rejestracja i wyrejestrowanie pojazdów, odbiór dowodów rejestracyjnych.

Należy pamiętać, że dokumenty odbiera się w tych centrach, w których złożony został wniosek o ich wydanie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama