Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [8-9.07.2023]
Wrocław.pl na dzień dobry www.wroclaw.pl
Wrocław.pl na dzień dobry

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. Przed nami drugi weekend lipca, wakacje w pełni czas zacząć. We Wrocławiu będzie się działo!

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Delicje Regionów

Przez cały weekend, już od piątku do niedzieli potrwa Festiwal kulinarny - Delicje Regionów. Festiwal Delicji Regionów łączy różne środowiska, którym bliskie są kulinarne lokalności. Będzie sporo gotowania na żywo, degustowania, smakowania, inspirujących rozmówi i cudownej energetycznej muzyki. Na scenie zobaczymy w akcji m.in. Julię Cymbaluk, zwyciężczynię 2. edycji MasterChef Junior oraz Kubę Tomaszczyka, zwycięzcę tegorocznej edycji MasterChef dla dorosłych. Podczas festiwalu, poznamy laureatów konkursu „Delicje 2023", a w sobotę 8 lipca nastąpi oficjalne wręczenie nagród. Powstanie również strefa warsztatowo-edukacyjna, w której czekać będą na Was liczne atrakcje.

Lekcję bachaty

Nie macie planów na piątkowy wieczór? Wpadnijcie na lekcję bachaty pod okiem nauczyciela i założyciela szkoły tańca Tropical Dance Studios! Rafael doświadczenie zdobywał w Kanadzie, Hiszpanii oraz na Hawajach, by finalnie móc przekazać je właśnie Wam! Warsztaty taneczne mają formę otwartą i są skierowane zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych. Wstęp darmowy. Adres: Salvador, ul. Karola Szajnochy 1-5. Godzina: 18:00

Potańcówka

Pozostajemy w klimacie tanecznym, bo już w sobotę kolejna Potańcówka na placu Wolności. Plac Wolności znów zamieni się w taneczny parkiet! Gorące rytmy salsy, bachaty i samby zabrzmią już 8 lipca na drugiej w tym roku Wrocławskiej Potańcówce. Tym razem tematem przewodnim będzie muzyka latynoska. Zapowiada się niezapomniana noc! Potańczymy od 18.00 do 23.00

Lato na Pergoli

Joga, fitness, dobre kino, silent disco, gry planszowe, spacery z przewodnikiem i oczywiście pokazy fontanny. W każdy lipcowy weekend w kompleksie Hali Stulecia poczujesz się jak na prawdziwych wakacjach. Weekendowy rytm wyznaczać będą pokazy Fontanny Multimedialnej. W każdy piątek i sobotę o 21:45 obejrzymy widowiska „uszyte na miarę” jednej z największych fontann w Europie. A do tego wiele atrakcji w ciągu dnia, w programie m.in. sportowa sobota z trenerem osiedlowym, rodzinne granie w planszówki z Awarią Prądu czy zwiedzanie Hali Stulecia z przewodnikiem.