wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [10-11.06.2023]
Wroclaw.pl na dzień dobry
fot. wroclaw.pl
Wroclaw.pl na dzień dobry

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify.

Reklama

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

25 lat Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

Czerwiec będzie wypełniony artystyczną energią, radością dzieci i ekscytującymi przeżyciami! Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka – fundacja, która zajmuje się wspieraniem kreatywności młodego pokolenia – w tym roku obchodzi 25-lecie. Z tej okazji przygotowało wiele wydarzeń w czerwcu. Zobacz, jak będą świętować.

Ultrace 2023 we Wrocławiu

Pisk opon, ryk silników, ponad tysiąc starannie wyselekcjonowanych samochodów z całej Europy i pokazy drifftu - przed nami Ultrace 2023 we Wrocławiu, gratka dla wielbicieli światowej motoryzacji. W weekend (10-11 czerwca) na stadionie Tarczyński Arena i w jego otoczeniu będą rządzić unikatowe samochody.

Piknik Rodzinny dla dzieci z niepełnosprawnościami

Fundacja Potrafię Pomóc i Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Chorób Rzadkich zapraszają w sobotę na Piknik Rodzinny dla dzieci z niepełnosprawnościami i ich bliskich. Start o godz. 11 przy ul. Horbaczewskiego 24. W programie m.in. Uroczyste otwarcie integracyjnego placu zabaw, dmuchańce dla dzieci, spotkanie z uroczymi alpakami.

Festiwal Kolorów we Wrocławiu

W sobotę, od 15 do 20 - na Polach Marsowych czeka nas Festiwal Kolorów – polega na wyrzucaniu w górę (przez tysiące ludzi) Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę. To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Podczas wydarzenia nie zabraknie muzyki i strefy gastronomicznej z food truckami. Wstęp wolny. Informacje od organizatorów: Festiwal Kolorów – muzyka, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników.

XI Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska

Gwiazdy sportu, dosłownie, na wyciągnięcie ręki, aktywności ruchowe, konkursy z nagrodami, pokazy i występy estradowe – już w niedzielę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice przy ul. Zwycięskiej odbędzie się XI Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska. Początek o godz. 12, prezentacja olimpijczyków o 14.15.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl