3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław (20.01.2023)
„Wrocław.pl na dzień dobry” www.wroclaw.pl
„Wrocław.pl na dzień dobry”

W najnowszym odcinku „Wrocław.pl na dzień dobry” świeża dawka newsów z miasta (player znajduje się na samym dole pod tekstem). Już za moment świętujemy Dni Babci i Dziadka 2023. Nie minął nawet miesiąc, od kiedy do Naszego Wrocławia dołączyło trzech nowych Partnerów, a na użytkowników już czeka kolejna niespodzianka. Wrocławskie Kolejkowo pokazuje świat w miniaturze, często z przymrużeniem oka.

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Dni Babci i Dziadka 2023

Już za moment świętujemy Dni Babci i Dziadka 2023. Na www.wroclaw.pl znajdziecie nie tylko zapowiedź wydarzeń dla naszych drogich babć i dziadków z tej okazji we Wrocławiu czy receptę i porady na szczęśliwą jesień życia od samych seniorów. Dzisiaj na www.wroclaw.pl także gotowe życzenia na dzień babci i dziadka. Zobaczcie i wybierzcie coś dla siebie!

Nowi partnerzy programu Nasz Wrocław!

Nie minął nawet miesiąc od kiedy do Naszego Wrocławia dołączyło trzech nowych Partnerów, a na użytkowników już czeka kolejna niespodzianka. Na usługi profilaktyczne i rehabilitacyjne będą 10-procentowe zniżki. Zobaczcie dzisiaj na www.wroclaw.pl, jak możecie skorzystać!

Sceny z życia na makiecie Kolejkowa

Wrocławskie Kolejkowo pokazuje świat w miniaturze, często z przymrużeniem oka. Oprócz pociągów i dworców, na olbrzymiej makiecie w budynku Sky Tower znajdziemy także scenki z życia codziennego. Niedawno pojawił się np. policjant z... granatnikiem zamiast radaru. Na www.wroclaw.pl zobaczycie dzisiaj galerię zdjęć z Kolejkowa. Warto się tam wybrać, nawet już w najbliższy weekend!