4. Wrocław Miasto Przygody. Rusza nowa ogólnopolska kampania turystyczna! [ZOBACZ TRANSMISJĘ]

Dzisiaj (17 maja) w Warszawie, stolica Dolnego Śląska ogłosi start najnowszej kampanii turystycznej „Wrocław Miasto Przygody”. Wrocław będą promować filmy z udziałem gwiazd polskiego kina. Zobaczcie zapis transmisji z briefingu prezentującego szczegóły kampanii.

To nowy projekt, który ma jeszcze mocniej zachęcić i przyciągnąć turystów do „Miasta stu mostów”. Kampania ma  pozwolić odwiedzającym Wrocław, krok po kroku odkryć uroki tego wyjątkowego miasta.

Powiększ obraz: Kampania turystyczna "Wrocław. Miasto przygody" UM Wrocław
Kampania turystyczna "Wrocław. Miasto przygody"

Do udziału w kampanii turystycznej namówiono gwiazdy kina. Zobaczymy jednego z największych polskich aktorów oraz artystów młodszego pokolenia. O godzinie 12.00 rozpocznie się transmisja z briefingu w Warszawie, w Kinotece Multiplex na Placu Defilad 1.

Zobaczcie transmisję z briefingu o nowej kampanii turystycznej „Wrocław Miasto Przygody”

Podczas niego poznamy szczegóły nowej kampanii. Transmisję możecie zobaczyć tutaj:

Źródło: materiały prasowe