wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Przygarnij psiaka i kociaka

Zwierzaki na pewno okażą ci swoją wdzięczność (fot. MaWi)

300 psów i ponad setka kotów czeka na nowy dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejnych mieszkańców Wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30, a w sobotę i niedzielę od 9.00 do 15.00. 

Reklama

Edek, 16 lat, numer ewidencyjny 324/14

Został znaleziony w bardzo złym stanie. Jest zaniedbany i ma okropne kołtuny. Pierwsze dni w schronisku były dla niego bardzo trudne. Chował się pod budą. Teraz już powoli zaczyna odnajdować się w nowym miejscu. Nie dogaduje się z innymi kotami. Edek większość czasu spędza na dworze, więc najlepiej byłoby gdyby trafił do domu z możliwością wychodzenia.

 

 

Bura, 10 lat, numer ewidencyjny 1187-14

Ta starsza, wysterylizowana suczka, trafiła do schroniska kilka tygodni temu. Została znaleziona, gdy błąkała się po mieście. Jest psiakiem o bardzo dobrym charakterze. Bardzo lubi kontakt z ludźmi. Posłuszna, karna. Opanowana. Domatorka. Ale lubi także długie spacery.

 

Lamia, 4 lata, numer ewidencyjny 636/14

Ta maleńka koteczka została znaleziona na jednym z wrocławskich podwórek. Lamia jest drobniutka, przypomina małego kociaka. Nie narzuca się człowiekowi, siedzi grzecznie w kącie. Ale nie ucieka. Jest przestraszona schroniskiem. Bardzo lubi głaskanie. Jest czysta i korzysta z kuwety. Kotka została wysterylizowana.

  

 
Bary, 11 lat, numer ewidencyjny 1387-14

Ten sympatyczny psiak który został przywieziony do schroniska przez kierowcę zwierzęcego pogotowia. Jest to bardzo miły oraz ciepły psiak, który uwielbia długie spacery. Mimo wieku, jest zwierzęciem bardzo aktywnym oraz lubiącym duże dawki ruchu. Chętnie i szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem.

 


Gustaw 13 lat numer ewidencyjny 748/14

Został znaleziony. Gustaw aktualnie jest zaniedbany, jednak odrobina pielęgnacji uczyni z niego prawdziwego przystojniaka. To całkowicie oswojony kot. Przyjaźnie nastawiony do ludzi i spragniony głaskania. W schronisku jest bardzo smutny i przestraszony. Gustaw w swoim życiu już na pewno wiele przeszedł, dlatego zasługuje na szczęście i kochający dom.

  

 
Lola, 10 lat,  numer ewidencyjny 809-14

10 lat, spora suczka, która trafiła do schroniska z interwencji. Jej poprzedni właściciel nie sprawował nad nią należytej opieki, suczka żyła w złych warunkach. W brudzie, na krótkim łańcuchu. Bez wody. Jest bardzo miłą suczką, która potrzebuje spokojnego i odpowiedzialnego domu na stare lata swojego życia. Z pewnością odwdzięczy się wieloma miłymi chwilami w zamian za kawałek podwórka lub mieszkania.

 


Bej

fot. wrocławskie schronisko

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama