wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocławskie osiedla
  4. W parku Biskupińskim zniknęło ogrodzenie boiska

Duże trawiaste boisko do piłki nożnej w parku Biskupińskim do niedawna okalał płot. Ogrodzenie zniknęło na przełomie września i października. Mieszkańcy zachodzą w głowę w mediach społecznościowych, co się z nim stało. Zapytaliśmy Zarząd Zieleni Miejskiej (ZZM).

Reklama

– Modernizujemy nieco ten obiekt. To niskie ogrodzenie idzie do utylizacji, zarówno ze względu na stan techniczny i funkcję - utrudniało dzieciom korzystanie z boiska i zamieniało je na psi wybieg. Natomiast tzw. piłkochwyty zostaną odtworzone, ale już we współczesnej wersji – informuje Marek Szempliński z Zarządu Zieleni Miejskiej.

Boisko w parku biskupińskim bez ogrodzenia, 15.10.2024 Maciej Wołodko
Boisko w parku biskupińskim bez ogrodzenia, 15.10.2024

Nowe piłkochwyty mają pojawić się w parku jeszcze w tym miesiącu.

Aktualizacja 16.10.2024

Piłkochwyty są już zamontowane.

Galeria zdjęć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama