4. „Ugotowani w parach” we Wrocławiu. Trzy temperamentne pary w kulinarnym show TVN-u
Mijin i Bartek - jedna z par z Wrocławia, którą zobaczymy w programie TVN-u TVN/materiały prasowe
Mijin i Bartek - jedna z par z Wrocławia, którą zobaczymy w programie TVN-u

Program telewizyjny TVN-u „Ugotowani w parach” będzie gościł we Wrocławiu. W kulinarnej potyczce na oczach widzów wezmą udział trzy zakochane pary z naszego miasta. Będą rozmowy przy stole, kolacja, potrawy z całego świata i romantyczne opowieści. Sprawdź, kiedy będzie można zobaczyć wrocławski odcinek.

„Ugotowani w parach” to nowa, odświeżona formuła popularnego kulinarnego show TVN-u. Tym razem w kolejnych odcinkach rywalizują ze sobą pary z całej Polski, lubiące gotować i poznawać nowych ludzi. Przy okazji widzowie mogą poznać ich pasje.

„Ugotowani w parach” z Wrocławia. Będą romantyczne opowieści

We Wrocławiu do kulinarnego pojedynku staną trzy zakochane pary: Mijin i Bartek, Malwina i Krystian oraz Dominika i Dawid. Przygotują kolejno trzydaniową kolację i przyznają sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czeka gotówka - 5 tys. zł.

- Za każdą z par stoi inna romantyczna historia - przed kamerami uchylą więc rąbka tajemnicy, jak się poznali i pokochali. Aby zaimponować swoim gościom, wrocławianie dadzą z siebie wszystko, tworząc niebanalne i zaskakujące menu każdej z kolacji.
Agata Laskowska z Warner Bros. Discovery

Kulinarna rywalizacja i kuchnie z całego świata

Na talerzach pojawią się przysmaki z całego świata, w tym z Korei, Hiszpanii czy Włoch. W kulinarnym show, oprócz wrocławian, biorą udział pary z Trójmiasta, Poznania, Łodzi, Białegostoku, Krakowa, Lublina, Katowic, Bydgoszczy i Warszawy.

Wrocławski odcinek „Ugotowanych w parach” pojawi się na ekranach 22 marca o godzinie 21:35. Będzie go można zobaczyć na antenie TVN oraz w Playerze.