4. Tych dwóch mężczyzn poszukuje policja z Wrocławia (FOTO)
Oto wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą posiadać informacje w sprawie rozboju. Szuka ich wrocławska policja. wrocławska policja

Policjanci z Wrocławia poszukują dwóch mężczyzn, którzy mogą posiadać informacje w sprawie rozboju, do którego doszło w nocy z dnia 19 na 20 maja tego roku we Wrocławiu przy ul. Ślężnej. Oto szczegóły sprawy. Przeczytajcie.

– Wizerunki mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w przedmiotowej sprawie zarejestrowały kamery monitoringu. W przypadku rozpoznania którejkolwiek z osób prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami KP Wrocław-Stare Miasto tel. 47 871 31 31 lub 47 871 43 90 lub email: dyzurny.kp-staremiasto (at) wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość – informuje mł. asp. Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.

W nocy z 19 na 20 maja br. we Wrocławiu przy ul. Ślężnej we Wrocławiu doszło do rozboju, w trakcie którego pokrzywdzony został mężczyzna.

– Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawców tego czynu – mówi mł. asp. Rafał Jarząb.

Dlatego też policjanci publikują wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w sprawie rozboju.

Źródło: materiały prasowe