4. Maraton koszykarskich spotkań w marcu. Trzy mecze Śląska w dwa tygodnie w Hali Stulecia
Czy lider naszej drużyny Travis Trice poprowadzi naszych koszykarzy do zwycięstw? fot. Tomasz Hołod

Na marzec zapowiadają się wielkie koszykarskie emocje w Hali Stulecia. Śląsk zagra ważne spotkania w EuroCup z drużynami z Belgradu i Trydentu oraz w polskiej EBL z Legią Warszawa. Klub przygotował karnety na trzy spotkania w cenie dwóch.

Kibice koszykówki muszą poczekać jeszcze dwa tygodnie na pierwszy od dłuższego czasu mecz Śląska we Wrocławiu. Jednak, gdy już nasi zawodnicy wrócą do domu, od razu zagrają trzy spotkania w dwa tygodnie. Wszystkie w Hali Stulecia.

Warto kupić karnet na trzy mecze

Śląsk zagra z drużynami Dolomiti Energia Trento z Włoch i Partizanem Belgrad z Serbii w europejskich rozgrywkach EuroCup oraz z Legią Warszawa w polskiej Energa Basket Lidze.

Na najbliższe spotkania wrocławski klub przygotował ofertę minikarnetów, które pozwalają obejrzeć trzy mecze w cenie dwóch. Zapłacimy za nie od 60 zł do 80 zł za bilet ulgowy i od 80 zł do 120 zł za bilet normalny, w zależności od wybranego miejsca. Natomiast ceny biletów na jedno spotkanie wahają się od 30 zł do 60 zł. Karnety i bilety są już w sprzedaży.

Ponadto na kibiców czekać będą atrakcje znane z poprzednich spotkań. Wśród nich rzut z połowy boiska za tysiąc złotych i występy grupy Cheerleaders Wrocław.

Warto pamiętać, że na dwa dni przed pierwszym meczem ceny karnetów wzrosną o 20 zł, a ceny biletów na jedno spotkanie o 10 zł.

Przed meczami nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów, czyli nie kupimy ich w tradycyjnej kasie przy wejściu do Hali Stulecia. Wejściówki można nabyć jedynie za pośrednictwem serwisu Abilet.

Obowiązują zniżki dla najmłodszych i studentów

Minikarnety ulgowe przysługują osobom uczącym się, czyli do 26. roku życia, oraz emerytom i rencistom, za okazaniem ważnej legitymacji. Dzieci do 7. roku życia mogą wejść na mecz za symboliczne dwa złote.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kibice mogą zająć 30 proc. dostępnych miejsc w hali, ale do tej puli nie zaliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym, przy zakupie minikarnetu klub zachęca wszystkich zaszczepionych kibiców do złożenia deklaracji o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego szczepienia przeciwko COVID-19 i gotowości do okazania go przy wejściu do hali.

Terminy najbliższych meczów Śląska

Na początek nasi zawodnicy zagrają 9 marca, o godz. 18.45 z włoską drużyną Dolomiti Energia Trento w ramach europejskich rozgrywek EuroCup.

Śląsk Wrocław - Dolomiti Energia Trento

Termin 9 marca 2022 18:45

Zobacz
Kilka dni po meczu z Dolomiti Trento, do Hali Stulecia przyjedzie ekipa Legii Warszawa. Początek spotkania 12 marca, o godz. 17.30.
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Wydarzenia sportowe
Termin od 12 marca 2022 do 12 marca 2022

Zobacz
Na koniec maratonu spotkań z koszykówką w Hali Stulecia, do Wrocławia przyjedzie legendarny zespół Partizanu Belgrad. Początek spotkania 22 marca, o godz. 18.45.
Śląsk Wrocław - Partizan Belgrad

Wydarzenia sportowe