wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Transmisja Finału WOŚP 2024 na żywo w TV i online
Główne studiu Finału WOŚP. Zdjęcie archiwalne Michał Kwaśniewski/materiały WOŚP/archiwalne
Główne studiu Finału WOŚP. Zdjęcie archiwalne

W niedzielę 28 stycznia odbędzie Finał WOŚP 2024. - Mamy jedną Polskę i ta Polska będzie w dniu Finału zbierała ze wszystkimi dla wszystkich - podkreślił prezes Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak podczas konferencji prasowej. Dochód z tegorocznej zbiórki zostanie przekazany na pomoc dla oddziałów walczących z chorobami płuc w szpitalach. Gdzie będzie można na żywo w tv oraz internecie oglądać transmisję z głównego, warszawskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Sprawdź.

Reklama

Finał WOŚP 2024 już w niedzielę 28 stycznia. To już 32. edycja akcji Wielkiej Orkiestry. Na ulicach w Polsce i wielu krajach świata pojawi się 120 tys. wolontariuszy z puszkami. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do "diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych". Hasło tegorocznego Finału WOŚP to: "Tu wszystko gra OK!".

Sztab główny oraz studio finałowe, w którym będzie można m.in. śledzić licytacje złotych serduszek, znajdują się na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Gdzie oglądać transmisję Finału WOŚP 2024 na żywo w TV?

W finałową niedzielę będziecie mogli śledzić relację ze sztabu głównego i studia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w:

  • TVN
  • TTV
  • TVN24

Gdzie oglądać transmisję 32. Finału WOŚP na żywo online?

Relację ze sztabu głównego będzie też można śledzić na żywo w internecie. Na:

Relacja live z Finału WOŚP we Wrocławiu

Relację z Finału WOŚP 2024 we Wrocławiu będziecie mogli śledzić w niedzielę 28 stycznia na naszej stronie. Zaplanowano wiele koncertów i wydarzeń. Główna scena Finału Wielkiej Orkiestry stanie w Rynku, w pobliżu choinki. W niedzielę zagrają tam m.in. Dr Misio i Nocny Kochanek, ale koncertów będzie też można posłuchać w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego. Tradycyjne Światełko do Nieba w Rynku odbędzie o 20.00.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl