wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

11°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Dla mieszkańca
 3. Aktualności
 4. TOP 7. Sprawdź, co ciekawego dzieje się w ten weekend we Wrocławiu [2-4 lutego]
Kobiety robiące sobie selfie / zdjęcie ilustracyjne shutterstock
Kobiety robiące sobie selfie / zdjęcie ilustracyjne

W pierwszy weekend lutego nie warto siedzieć w domu. Jeśli lubicie karaoke - wybierzcie się w sobotni wieczór do Hali Świebodzki. Oprócz tego, w Klubie Proza będzie bookowisko, czyli świetna okazja do tego, aby sprzedać niepotrzebne książki lub kupić używane. Zobaczcie, co jeszcze dzieje się we Wrocławiu.

Reklama

Piątek, 2 lutego

Giełda płyt winylowych i kompaktowych

W piątek i sobotę (2-3 lutego) w CH Borek (obok sklepu Tchibo) odbędzie się giełda płyt winylowych i kompaktowych. Znajdą się również kasety magnetofonowe. Wstęp wolny.

 • Godzina: 9:00-21:00

Targi przedmiotów retro w CH Bielany

Targi przedmiotów retro ponownie w Centrum Handlowym Auchan Bielany. W piątek i sobotę (2-3 lutego) miłośnicy przedmiotów z historią, winyli i bibelotów mogą spotkać się na jarmarkach antyków, staroci, winyli i porcelany. Wstęp wolny.

 • Godzina: 9:00-21:00

Sobota, 3 lutego

Bookowisko - wyprzedaż domowej literatury w Prozie

Bookowisko w Klubie Proza (Przejście Garncarskie 2) to miejsce, gdzie możecie sprzedaż książki dla których nie ma już miejsca w Waszych domach. To również okazja, aby kupić masę ciekawych, używanych książek. Dzięki czemu żadna literka się nie zmarnuje. Jak zostać wystawcą podczas Bookowiska? Zasady są proste, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa. Szczegóły tutaj.

 • Godzina: 11:00-14:00

Karaoke w Hali Świebodzki

W każdą sobotę Hala Świebodzki przy pl. Orląt Lwowskich zaprasza wszystkich na karaoke. To wieczór pełen emocji, rywalizacji i nagród!

 • Godzina: 20:00-24:00

Marleyki 2024 w Starym Klasztorze

Stary Klasztor zaprasza miłośników muzyki reggae na wyjątkowy koncert z okazji urodzin Boba Marleya, czyli tradycyjne już MARLEYKI. Na scenie wystąpi zespół VAVAMUFFIN, Paprika Korps oraz brytyjski projekt Zion Train. Ostatnie bilety można kupić tutaj.

 • Godzina: 19:00

Niedziela, 4 lutego

Zimowe weekendy w Ogrodzie Botanicznym

Ogród zaprasza do siebie w soboty i niedziele (do 25 lutego) od godz. 9:30 do 16:30. Można tu udać się na indywidualny spacer po terenie otwartym czy szklarniach lub skorzystać z oprowadzania z przewodnikiem.

W godzinach 10:00, 11:30, 13:00 i 14:30 można wybrać się na spacer tematyczny i dowiedzieć więcej o najcenniejszych roślinach w zbiorach Ogrodu Botanicznego, poznać rośliny użytkowe z innych stref klimatycznych, obejrzeć Akwaria z niezwykłą kolekcją roślin wodnych, bluszcze czy zapoznać się z niezwykle edukacyjną Panoramą Natury. Wstęp płatny.

 • Godzina: 9:30-16:30

Pokazy iluminacji świątecznej na Pergoli

Tej zimy Pergola przy Hali Stulecia została oświetlona setkami lampek, które mienią się w rytmie przyjemnych dla ucha melodii. Pokazy odbywają się codziennie od godz. 16:00 do 22:00, co 20 minut. 

 • Godzina: 16:00-22:00

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl