4. Tato, dziecko i dobra zabawa – lipcowe warsztaty Wrocławskiego Klubu Ojca
W centrum dziewczynka ubrana na różowo podskakuje na rozwieszonej między drzewami linie. Na pierwszym planie tyłem stoi mężczyzna, w głębi po lewej mężczyzna, który siedzi pod drzewem, po prawej małe dziecko. Warsztaty Slack line - balansujemy z Tatą, 18 czerwca, Park Szczytnicki Aleksandra Majchrzyk / Wrocławski Kub Ojca

Nadrzędnym celem warsztatów organizowanych przez Wrocławski Klub Ojca jest budowanie więzi taty i dziecka. Temu służą darmowe spotkania edukacyjne i hobbystyczne. Dołączyć może tata z córką lub synem w każdym wieku. Zobaczcie, jak wziąć udział!

Wrocławski Klub Ojca to partnerski projekt realizowany przez Fundację Rodzina i Przedsiębiorczość, Inicjatywę Tato.net i Gminę Wrocław. Dzięki tej współpracy Klub oferuje dofinansowywane z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego warsztaty z efektywnego ojcostwa.

Wspólne spędzanie czasu taty z dzieckiem buduje bazę, która procentuje lepszym kontaktem w najtrudniejszym okresie, czyli gdy dziecko zaczyna dojrzewać. W razie problemów to my mamy być wówczas jego pierwszym wyborem do rozmowy.
Jakub Tarasiuk, prezes Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość

W ramach Klubu można uczestniczyć w spotkaniach formacyjnych o różnych aspektach ojcostwa oraz w warsztatach, których celem jest wspólne spędzanie czasu ojca i dziecka.

Warsztaty Wrocławskiego Klubu Ojca w lipcu 2023 r. Terminy i zapisy

Obecnie trwa nabór na lipcowe warsztaty:

• 13.07: Jak budować relacje z nastolatkami;
  • 19.07: Kajaki z Tatą w Odra Centrum;
  • 21.07: Breloki, magnesy na lodówkę i pudełko na biżuterię – DIY z Tatą w Centrum Aktywności Tarnogaj;
  • 22.07: Majsterkowanie z Tatą w Dobrych Czasach na Jagodnie.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Więcej informacji i zapisy dostępne na www.FB.com/WroclawskiKlubOjca.