wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Inwestycje
  4. TAT: Na Nowym Dworze rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka trasy autobusowo-tramwajowej

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2022 roku powinna rozpocząć się budowa kolejnego odcinka trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór. W związku z tym kawałek od ulicy Zemskiej do Strzegomskiej zostanie wyłączony z ruchu. Otwiera się za to odcinek od Zemskiej do pętli. 23 grudnia był tam nasz fotograf.

Reklama

Budowa ostatniego odcinka trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór powinna zakończyć się w wakacje 2023 roku. Wtedy cała zostanie oddana do użytku.

23 grudnia drogowcy przygotowywali się do otwarcia odcinka od ulicy Zemskiej do pętli, a także do zamknięcia na czas budowy fragmentu od Zemskiej do ulicy Strzegomskiej.

O objazdach, zmianach w kursowaniu autobusów informujemy w tekście: „W najbliższy piątek, 23 grudnia, rozpoczyna się budowa kolejnego kawałka trasy na Nowy Dwór (TAT)”.

Jedna z największych inwestycji komunikacyjnych w historii Wrocławia kosztuje blisko 386 milionów złotych. Jest dofinansowania pieniędzmi z Unii Europejskiej, która dała ponad 182 mln zł.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl