°C Pogoda we Wrocławiu

4. Sylwester 2022: gdzie spędzić go w Europie? Oto TOP 10 miast, do których dotrzesz z Wrocławia
Na zdjęciu Koloseum w Rzymie, Tower Bridge w Londynie i wieża Eiffla w Paryżu - tu możesz spędzić Sylwestra 2022 Shutterstock / Redakcja www.wroclaw.pl

Sylwester 2022/2023 w Europie z wylotem lub wyjazdem z Wrocławia? Dlaczego nie! Ze stolicy Dolnego Śląska do wielu europejskich miast słynących ze zjawiskowych pokazów fajerwerków i hucznej całonocnej zabawy dotrzesz nawet startując z domu dopiero 30 lub 31 grudnia. Oto nasze propozycje 10 miejsc w Europie, gdzie warto spędzić sylwestrową noc. Zobaczcie przykładowe ceny podróży oraz noclegów w Sylwestra 2022 w europejskich metropoliach!

Sylwester 2022/2023 to doskonała okazja, by wsiąść w samochód albo samolot i zobaczyć, jak powitanie 2023 roku świętuje się w Europie! Taka podróż wcale nie musi wiązać się z wydaniem fortuny. W większości miast głównymi atrakcjami są wyjątkowe pokazy fajerwerków, które za darmo możemy podziwiać w centralnych punktach.

Sylwester 2022 i powitanie 2023 roku w europejskich miastach. Zobaczcie propozycje

Większość z proponowanych przez nas miejsc jest w zasięgu zaledwie kilku godzin jazdy lub lotu. Dlatego nadal możemy zdecydować na taką wyprawę „last minute”. Zwłaszcza że w tym roku Sylwester 2022/23 wypada w sobotę, więc to typowy weekendowy wypad na jedną noc.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęć TOP 10 miejsc, do których warto wybrać się w Sylwestra 2022 z Wrocławia i spędzić tam wyjątkową oraz niezapomnianą sylwestrową noc. Pokazujemy także przykładowe ceny podróży oraz noclegu w Sylwestra 2022 w Europie dla dwóch dorosłych osób (dane na dzień 28 grudnia 2022 r. pochodzące z portali booking.com, skyscanner.pl oraz flixbus.pl)!

Sylwester 2022/23 w Europie z wylotem/wyjazdem z Wrocławia – zobacz galerię zdjęć z propozycjami!