4. Świąteczne prezenty w programie Nasz Wrocław
W przyszłym roku bezpłatnie odwiedzimy nowe lodowisko przy ul. Sukielickiej, a już teraz z Nasz Wrocław MAX możemy skorzystać  z lodowiska na Tarczyński Arenie Oleksandr Poliakovsky
W przyszłym roku bezpłatnie odwiedzimy nowe lodowisko przy ul. Sukielickiej, a już teraz z Nasz Wrocław MAX możemy skorzystać z lodowiska na Tarczyński Arenie

Bezpłatne wejścia do kriokomory i do parku trampolin, a niebawem też do nowego aquaparku przy ul. Wilanowskiej i na lodowisko przy parku Tysiąclecia. Do tego zniżki do Ogrodu Botanicznego czy restauracji Jatki 2.0 – program Nasz Wrocław wraz ze statusem MAX to jeszcze więcej atrakcji dla osób korzystających z atrakcji miasta. W ciągu roku można zaoszczędzić aż do 2700 złotych!

Mikołajki - jak co roku - są czasem na zapowiedź nowości w miejskim programie Nasz Wrocław. Dziś dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku bezpłatnie odwiedzimy nowe lodowisko przy ul. Sukielickiej (zostanie oddane do użytku w najbliższych tygodniach) oraz aquapark przy ul. Wilanowskiej, którego budowa również dobiega końca

Program Nasz Wrocław. Jakie czekają na nas nowości?

- Już teraz chcemy zaprosić mieszkanki i mieszkańców Wrocławia do nowych atrakcji, które zostaną otwarte niebawem. Wystarczy rozliczyć PIT we Wrocławiu i korzystać z darmowych wejść – mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia. – Potwierdzając dodatkowo zameldowanie we Wrocławiu, możemy korzystać z Naszego Wrocławia MAX. To jeszcze więcej bezpłatnych wejść i zniżek do wrocławskich atrakcji. Zachęcam Państwa do rozliczania PIT i meldunku we Wrocławiu.

Ze statusem MAX skorzystamy z szerszego pakietu nowości. Od stycznia bezpłatnie wejdziemy do kriokomory w Creatorze oraz Parku Trampolin Jump 4U. Skorzystamy także z 20-procentowej zniżki na wejście do Ogrodu Botanicznego i obiadu w restauracji Jatki 2.0 w wybrane dni, a także z 15-procentowego rabatu na spektakle do Teatru Dialog przy ul. Krakowskiej.

Powiększ obraz: Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wraz z partnerami programu Nasz Wrocław podczas konferencji prasowej w Teatrze Capitol Oleksandr Poliakovsky

Blisko 80 miejsc do odwiedzenia

Dzięki dołączeniu do programu Nasz Wrocław w ciągu roku możemy skorzystać z 11 bezpłatnych wejść do największych miejskich atrakcji, m.in. Hydropolis, Visitor Center w Hali Stulecia, Centrum Historii Zajezdnia czy ZOO. Dla posiadaczy statusu MAX paleta bezpłatnych wejść poszerza się do 22 – można odwiedzić Ogród Japoński, Muzeum Teatru czy lodowisko na Tarczyński Arenie. W ramach Naszego Wrocławia skorzystamy także ze zniżek u blisko 80 partnerów programu. Ulgi sięgają nawet do 50 procent, a tańsze są np. bilety na wydarzenia w Teatrze Capitol, Wrocławskim Teatrze Współczesnym czy Narodowym Forum Muzyki.

To także zniżki na zajęcia we wrocławskich domach kultury czy u partnerów prywatnych – w restauracjach, u fryzjerów czy optyków.

Z Naszym Wrocławiem kupimy również tańsze bilety na przejazdy okresowe komunikacji miejskiej oraz otrzymamy dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół podstawowych i przedszkoli. Uzyskując status MAX, można także kupić roczną kartę do ZOO w cenie jednorazowego wstępu czy roczny karnet VIP do aquaparku za pół ceny!

Powiększ obraz: Nowi partnerzy programu Nasz Wrocław www.wroclaw.pl
Nowi partnerzy programu Nasz Wrocław

Ponad 270 tysięcy użytkowników programu Nasz Wrocław

Korzystając z darmowych wejść i zniżek, dzięki programowi Nasz Wrocław MAX można zaoszczędzić nawet do 2,7 tys. zł rocznie.

– Od początku działania programu Nasz Wrocław mieszkańcy zaoszczędzili już w sumie 7 mln zł. Z programu korzysta 272 tysiące osób, z czego status Nasz Wrocław MAX ma już 45 tysięcy mieszkańców – wylicza Radosław Michalski, dyrektor Wydziału Promocji Miasta i Turystyki UMW.

Tylko w tym roku do programu dołączyło ponad 40 tysięcy mieszkańców. Najpopularniejszymi atrakcjami zwiedzanymi z Naszym Wrocławiem były:

• ZOO (ponad 39 tys. bezpłatnych wejść),
  • Aquapark (ponad 18 tys. wejść)
  • oraz Teatr Muzyczny Capitol (ponad 6 tys. wejść).

– Tylko w mijającym roku jesteśmy najchętniej wybieraną atrakcją pod kątem zniżek. To bardzo cieszy. Z tańszych biletów z Naszym Wrocławiem skorzystało ponad 6 tysięcy osób – mówi Hubert Zasina, dyrektor naczelny Teatru Muzycznego Capitol.

11 bezpłatnych wejść z Naszym Wrocławiem, z których można skorzystać:

• WCT SPARTAN – Pływalnia Orbita/ Lodowisko przy ul. Sukielickiej – godzinne wejście dla osoby dorosłej
  • Aquapark Zakrzów – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej
  • Aquapark Borowska/Brochów – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej
  • Centrum Historii Zajezdnia – bilet normalny na wystawę główną „Wrocław 1980–2016” dla osoby dorosłej
  • Hala Stulecia – bilet wstępu na zwiedzanie Visitor Center dla osoby dorosłej
  • Hydropolis – bilet wstępu normalny dla osoby dorosłej
  • Panthers Wrocław – bilet wstępu na mecz futbolu amerykańskiego dla osoby dorosłej
  • Tarczyński Arena – zwiedzanie stadionu
  • WKS Śląsk Wrocław – bilet wstępu na mecz piłkarski dla osoby dorosłej (sektor rodzinny)
  • ZOO Wrocław – bilet wstępu normalny dla osoby dorosłej
  • Vertigo Jazz Club – bilet wstępu na wybrane koncerty dla osoby dorosłej

22 bezpłatnych wejść z Naszym Wrocławiem MAX – wszystkie wejścia z Naszym Wrocławiem plus:

• Creator – kriokomora
  • Klub Sportowy Ślęza Wrocław
  • Muzeum Teatru
  • Arsenał
  • Ogród Japoński
  • Park Trampolin Jump World
  • Park Trampolin Jump 4U
  • Volleyball Wrocław
  • Wrocławski Klub Koszykówki
  • Tarczyński Arena – Lodowisko
  • WCT Spartan – siłownie

Informacje dotyczące bezpłatnych wejść i obowiązujących zasad można znaleźć na stronie: www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw/darmowe-wejscia.

Odbierz zniżki do miejskich atrakcji
z programem "Nasz Wrocław"

Chcę zniżkęSprawdź szczegóły na stronie Nasz Wrocław. Otwiera sie w nowej karcie