wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Mamy dla Was podwójne vouchery na bilety na mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was podwójne vouchery na bilety na mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Bartosz Moch,

Na zdjęciu piłkarze Śląska Wrocław i Lecha Poznań podczas meczu rundy wiosennej sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy / zdjęcie archiwalne Krystyna Pączkowska / WKS Śląsk Wrocław
Na zdjęciu piłkarze Śląska Wrocław i Lecha Poznań podczas meczu rundy wiosennej sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy / zdjęcie archiwalne

Taka sytuacja zdarza się tylko raz na cały sezon! Aktualny mistrz Polski, czyli Lech Poznań przyjedzie do Wrocławia. Spotkanie Śląsk - Lech już w niedzielę, 26 lutego o godz. 17.30 na Tarczyński Arena. Do piątku, 24 lutego do godz. 10.00 trwa konkurs, w którym możecie wygrać podwójne vouchery, które bezpłatnie wymienicie na bilety na mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań. Sprawdźcie, jak możecie wygrać!

Reklama

WKS Śląsk Wrocław - Lech Poznań już w niedzielę, 26 lutego na Tarczyński Arena

Dla obu drużyn niedzielny mecz będzie szansą na poprawę nastrojów. Śląsk w czterech kolejkach rundy wiosennej zdobył tylko cztery punkty a ostatnio przegrał w Łodzi z Widzewem 0:1. Po 21 meczach wrocławianie są na 11. miejscu w ligowej tabeli. Lech, czyli wciąż aktualny mistrz Polski, jest trzeci, jednak ostatnio niespodziewanie przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin 1:2. Czy teraz Kolejorza czeka równie trudna przeprawa z kolejną drużyną z Dolnego Śląska?

Podczas meczu z Lechem Poznań na Tarczyński Arena kibice Śląska będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Gry i zabawy pod okiem animatorów, obecność klubowej maskotki Orła Ślązaka, stoisko z PlayStation, dmuchańce i wiele innych – to wszystko czekać będzie fanów w sektorze rodzinnym.

Jak wygrać vouchery na mecz WKS Śląsk Wrocław - Lech Poznań?

Aby wygrać podwójne vouchery na mecz WKS Śląsk Wrocław - Lech Poznań należy od środy 22 lutego od 20.00 do piątku 24 lutego do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko, adres e-mail i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie: jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań na Tarczyński Arena w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2021/2022?

Wygrywają dwa pierwsze i trzy ostatnie zgłoszenia z prawidłowymi odpowiedziami. O wygranej poinformujemy mailowo.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl